Fiiberoptika testrid

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
Mikroskoobi otsik 2,5mm pistikule SC/APC, ST/APC, FC/APC FBP FBPT-U25MA Mikroskoobi otsik 2,5mm pistikule SC/APC, ST/APC, FC/APC FBP Laos
Eesti: 1
100.58€  
Additional Li-Ion Rechargeable Battery MTS6000 10.8V, 6600 mAh
E60LiIon Additional Li-Ion Rechargeable Battery MTS6000 10.8V, 6600 mAh Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 1
84.38€  
Mini FO visuaalne valgusti 650 nm 2,5mm universal adapter OPTVFL-MINI Mini FO visuaalne valgusti 650 nm 2,5mm universal adapter Laos
Eesti: 1
70.00€  
PROBE KIT: 400X FBE PROBE HARDWIRED TO HD3 DISPLAY FBE-SM2-EU PROBE KIT: 400X FBE PROBE HARDWIRED TO HD3 DISPLAY Tellimisel 1262.53€  
KIT:MTS INSPECT & ANALYSIS, P5000i, FCPRO SW, CASE, 7 TIPS FBP-MTS-101 KIT:MTS INSPECT & ANALYSIS, P5000i, FCPRO SW, CASE, 7 TIPS Tellimisel 2412.55€  
USB UPGRADE KIT: 4-PIN PROBE TO USB FIBERCHEK BASIC SOFTWARE FBPP-USB3 USB UPGRADE KIT: 4-PIN PROBE TO USB FIBERCHEK BASIC SOFTWARE Tellimisel 362.51€  
SD01`PROBE KIT:DIGITAL FBP-P5000 FIBERCHEK2 SW CASE AND TIPS FBP-SD01 SD01`PROBE KIT:DIGITAL FBP-P5000 FIBERCHEK2 SW CASE AND TIPS Tellimisel 2137.54€  
FBP-SD4I BASIC KIT FBP-SD4I FBP-SD4I BASIC KIT Tellimisel 2506.30€  
FBP-SD4IP BASIC KIT FBP-SD4IP FBP-SD4IP BASIC KIT Tellimisel 2968.81€  
FBP-SD4IP PRO KIT FBP-SD4IP-PRO FBP-SD4IP PRO KIT Tellimisel 3668.82€  
FBP-SD4I PRO KIT FBP-SD4I-PRO FBP-SD4I PRO KIT Tellimisel 3206.31€  
PROBE KIT: 200-400X FBP PROBE W/ HD2-P2 DISPLAY, TIPS, CASE FBP-SE05 PROBE KIT: 200-400X FBP PROBE W/ HD2-P2 DISPLAY, TIPS, CASE Tellimisel 2237.54€  
PROBE KIT: 200-400X FBP PROBE W/HD3 DISPLAY, TIPS, CASE FBP-SM03-EU PROBE KIT: 200-400X FBP PROBE W/HD3 DISPLAY, TIPS, CASE Tellimisel 1750.04€  
INSPECTION AND CLEANING KIT 200/400X FBP W/HD3-EU FBP-SM03-EU-C INSPECTION AND CLEANING KIT 200/400X FBP W/HD3-EU Tellimisel 2043.79€  
INSPECTION KIT – 200/400X FBP PROBE W/HD3-P4 DISPLAY - EU FBP-SM05-EU INSPECTION KIT – 200/400X FBP PROBE W/HD3-P4 DISPLAY - EU Tellimisel 2087.54€  
INSPECTION AND CLEANING KIT–200/400X FBP PROBE W/HD3-P4 (EU) FBP-SM05-EU-C INSPECTION AND CLEANING KIT–200/400X FBP PROBE W/HD3-P4 (EU) Tellimisel 2381.30€  
Mikroskoobi otsik FC/APC ava FBP FBPT-FC-APC Mikroskoobi otsik FC/APC ava FBP Tellimisel 156.25€  
Mikroskoobi otsik LC ava pikk FBP FBPT-LC-L Mikroskoobi otsik LC ava pikk FBP Tellimisel 306.26€  
OLP-82 BASIC KIT FIT-8201 OLP-82 BASIC KIT Tellimisel 2787.56€  
OLP-82 PRO KIT FIT-8201-PRO OLP-82 PRO KIT Tellimisel 3481.32€  
OLP-82P BASIC KIT FIT-82P01 OLP-82P BASIC KIT Tellimisel 3250.07€  
OLP-87 1310/1490/1550 SC-APC BASIC KIT FIT-8736 OLP-87 1310/1490/1550 SC-APC BASIC KIT Tellimisel 3062.56€  
OLP-87 1310/1490/1550 SC-APC PRO KIT FIT-8736-PRO OLP-87 1310/1490/1550 SC-APC PRO KIT Tellimisel 3756.33€  
INSPECTION & TEST KIT – FBP PROBE W/ HP3-60-P4 FIT-S105 INSPECTION & TEST KIT – FBP PROBE W/ HP3-60-P4 Tellimisel 2431.30€  
INSPECTION, CLEANING & TEST KIT – FBP PROBE W/ HP2-60-P4 FIT-S205-C INSPECTION, CLEANING & TEST KIT – FBP PROBE W/ HP2-60-P4 Tellimisel 2925.06€  
FIBER ESSENTIALS TOOL KIT) FBP PROBE W/ HP2-60-P4 FIT-S205-PRO FIBER ESSENTIALS TOOL KIT) FBP PROBE W/ HP2-60-P4 Tellimisel 3268.82€  
INSPECTION & TEST KIT – FBP PROBE W/ HP2-80-P4 FIT-S215 INSPECTION & TEST KIT – FBP PROBE W/ HP2-80-P4 Tellimisel 2731.30€  
INSPECTION, CLEANING & TEST KIT – FBP PROBE W/ HP2-80-P4 FIT-S215-C INSPECTION, CLEANING & TEST KIT – FBP PROBE W/ HP2-80-P4 Tellimisel 3025.06€  
DIGITAL INSPECTION & TEST KIT: P5000 & MP-60 W/ SW FIT-SD03 DIGITAL INSPECTION & TEST KIT: P5000 & MP-60 W/ SW Tellimisel 2381.30€  
KIT: P5000i & MP-60, FIBERCHEKPRO SW, CASE, TIPS & ADAPTERS FIT-SD103 KIT: P5000i & MP-60, FIBERCHEKPRO SW, CASE, TIPS & ADAPTERS Tellimisel 2506.30€  
Eelmõõte kaabel 500m SM SC-LC FL-STD-9-SC-LC-500 Eelmõõte kaabel 500m SM SC-LC Tellimisel 385.28€  
MULTIMODE FIBER MODULE SET FLUKE DTX-MFM2 MULTIMODE FIBER MODULE SET Tellimisel 4678.00€  
SINGLEMODE FIBER TEST MODULE SET FLUKE DTX-SFM2 SINGLEMODE FIBER TEST MODULE SET Tellimisel 6434.00€  
FiberInspector Mini Video Microscope FLUKE FT500 FiberInspector Mini Video Microscope Tellimisel 1700.00€  
Multimode Fiber Verification Kit FTK1000 Multimode Fiber Verification Kit Tellimisel 1950.00€  
SC-TEST ADAPTER FLUKE NFA-SC-SINGLE SC-TEST ADAPTER Tellimisel 105.00€  
ST-TEST ADAPTER FLUKE NFA-ST-SINGLE ST-TEST ADAPTER Tellimisel 105.00€  
FO visuaalne valgusti 650nm (2.5mm adapter SC, ST, FC) VisiFault FO visuaalne valgusti 650nm (2.5mm adapter SC, ST, FC) Tellimisel 325.00€  
LIVE FIBER IDENTIFIER- INTEGRATED OPM, ADAPTERS, SW, CASE FI-60 LIVE FIBER IDENTIFIER- INTEGRATED OPM, ADAPTERS, SW, CASE Tellimisel 868.77€  
LED Source, 850/1300nm, MM 50/125; universal adapter OLS-34 2303/01 LED Source, 850/1300nm, MM 50/125; universal adapter Tellimisel 1419.50€  
OMK-34 Enterprise Basic - Multimode Test Kit, 850/1300nm SC OMK-34P 2127/11 OMK-34 Enterprise Basic - Multimode Test Kit, 850/1300nm SC Tellimisel 1578.17€  
Enterprise Plus - Multimode Test Kit OMK-34P 2127/01 Enterprise Plus - Multimode Test Kit Tellimisel 1809.08€  
OMK-35P SERVICE PROVIDER PLUS - SM TEST KIT OMK-35P 2127/02 OMK-35P SERVICE PROVIDER PLUS - SM TEST KIT Tellimisel 2605.25€  
Enterprise Basic - QUAD SM/MM Test Kit SC OMK-36 2127/14 Enterprise Basic - QUAD SM/MM Test Kit SC Tellimisel 3111.00€  
Smart Optical Talkset (2 units) OTS-55 2285/10 Smart Optical Talkset (2 units) Tellimisel 3378.75€  
Visual Fault Locator OVF-1 2252/01 Visual Fault Locator Tellimisel 262.51€  
Mikroskoop ja puhastus komplekt - 400X FBE W/HD3-EU FBE-SM2-EU-C Mikroskoop ja puhastus komplekt - 400X FBE W/HD3-EU Tellimisel 1556.28€  
Mikroskoop USB - FBP-MTS-001 FBP-MTS-001 Mikroskoop USB - FBP-MTS-001 Tellimisel 1750.04€  
Mikroskoobi otsik LC ava FBP FBPT-LC Mikroskoobi otsik LC ava FBP Tellimisel 72.50€  
Mikroskoobi otsik SC ava FBP FBPT-SC Mikroskoobi otsik SC ava FBP Tellimisel 51.25€  
Mikroskoobi otsik ST ava FBP FBPT-ST Mikroskoobi otsik ST ava FBP Tellimisel 72.50€  
Mikroskoobi otsik 1,25mm pistikule FBP FBPT-U12M Mikroskoobi otsik 1,25mm pistikule FBP Tellimisel 72.50€  
Mikroskoobi otsik 2,5mm pistikule SC, ST, FC FBP FBPT-U25M Mikroskoobi otsik 2,5mm pistikule SC, ST, FC FBP Tellimisel 72.50€  
Mikroskoobi otsik LC/APC ava FBP FBPT-LC-APC Mikroskoobi otsik LC/APC ava FBP Tellimisel 462.51€  
Mikroskoobi otsik 1,25mm APC pistikule FBP FBPT-U12MA-SF Mikroskoobi otsik 1,25mm APC pistikule FBP Tellimisel 112.50€  
Mikroskoobi otsik SC/APC ava FBP FBPT-SC-APC Mikroskoobi otsik SC/APC ava FBP Tellimisel 102.50€  
Mikroskoobi adapter FMA-U12 1,25mm FMA-U12 Mikroskoobi adapter FMA-U12 1,25mm Tellimisel 51.25€  
Mikroskoop 400x - FM-C400 2,5mm adapter FM-C400 Mikroskoop 400x - FM-C400 2,5mm adapter Tellimisel 256.26€  
OLP-35 Optika Powermeter telecom +10dBmax 2302/02 OLP-35 Optika Powermeter telecom +10dBmax Tellimisel 671.50€  
Optika Powermeter telecom +10dBmax + USB datalog 2302/12 Optika Powermeter telecom +10dBmax + USB datalog Tellimisel 830.17€  
Optika Powermeter telecom +26dBmax High Power 2302/03 Optika Powermeter telecom +26dBmax High Power Tellimisel 796.17€  
OLP-38 Optika Powermeter +26dBmax High Power + USB datalog 2302/13 OLP-38 Optika Powermeter +26dBmax High Power + USB datalog Tellimisel 918.00€  
SmartClass Fiber OLP-82P PRO KIT FIT-82P01-PRO SmartClass Fiber OLP-82P PRO KIT Tellimisel 4816.67€  
Optika Powersource Laser SM 1310/1550nm 2303/11 Optika Powersource Laser SM 1310/1550nm Tellimisel 2105.17€  
Optika test komplekt Singlemode 1310/1550nm 2127/12 Optika test komplekt Singlemode 1310/1550nm Tellimisel 2375.75€  
Optika test komplekt + datalog SM/MM 850/1300/1310/1550 2127/04 Optika test komplekt + datalog SM/MM 850/1300/1310/1550 Tellimisel 3371.67€  
OMK-38P SERVICE PROVIDER HI-POWER PLUS - SM TEST KIT 2127/03 OMK-38P SERVICE PROVIDER HI-POWER PLUS - SM TEST KIT Tellimisel 2663.33€  
USB Optical Power Meter (2.5mm, 1.25mm) MP-60A USB Optical Power Meter (2.5mm, 1.25mm) Tellimisel 425.00€  
Mikroskoobi otsik E2000 APC/PC FBP FBPT-E2000 Mikroskoobi otsik E2000 APC/PC FBP Tellimisel 256.26€  
OCC-55 Optical channel checker CWDM 2277/40 OCC-55 Optical channel checker CWDM Tellimisel 9195.58€  
FBP-P5000I Digital Probe Fibercheckpro SW Case and Universal Tips (SC,LC,2.5mm,1.25mm) FBP-SD101 FBP-P5000I Digital Probe Fibercheckpro SW Case and Universal Tips (SC,LC,2.5mm,1.25mm) Tellimisel 2720.00€  
ACTIVATION KEY P5000I ANDROID DEVICE COMPATIBILITY SW-FCM-A1 ACTIVATION KEY P5000I ANDROID DEVICE COMPATIBILITY Tellimisel 238.00€  
FO visuaalne valgusti 650nm (2.5mm adapter SC, ST, FC) OPTVFL-2 FO visuaalne valgusti 650nm (2.5mm adapter SC, ST, FC) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
185.45€  
FIBER OPTIC LIGHT SOURCE FOS-850 FIBER OPTIC LIGHT SOURCE Tellimisel 330.00€  
FIBER OPTIC METER FOM FIBER OPTIC METER Tellimisel 550.00€  
FIBER OPTIC LIGHT SOURCE FOS-850/1300 FIBER OPTIC LIGHT SOURCE Tellimisel 800.00€  
FO visuaalne valgusti tugevdatud 2,5mm & 1,25mm FFL-100 FO visuaalne valgusti tugevdatud 2,5mm & 1,25mm Tellimisel 374.00€  
Mikroskoop, x100, Ideal 45-332 45-332 Mikroskoop, x100, Ideal 45-332 Tellimisel 215.00€
 
Visual Fault Finder, Ideal VFF5 VFF5 Visual Fault Finder, Ideal VFF5 Tellimisel 281.00€
 
P5000i DIGITAL ANALYSIS PROBE, USB2.0, FIBERCHEKPRO SW FBP-P5000i P5000i DIGITAL ANALYSIS PROBE, USB2.0, FIBERCHEKPRO SW Tellimisel 2137.54€  
Mikroskoobi otsik LEMO F2 pistikule FBP FBPT-LEMO1-P Mikroskoobi otsik LEMO F2 pistikule FBP Tellimisel 82.50€  
Mikroskoobi otsik LEMO F2 ava FBP FBPT-LEMO1-S Mikroskoobi otsik LEMO F2 ava FBP Tellimisel 82.50€  
Mikroskoobi otsik MTP ava pikk X&YAXIS FBP FBPT-MTP-L Mikroskoobi otsik MTP ava pikk X&YAXIS FBP Tellimisel 706.26€  
Mikroskoobi adapter FMA->FBP FBPT-UFMA Mikroskoobi adapter FMA->FBP Tellimisel 72.50€  
OLP-87 1310/1490 SC-APC BASIC KIT FIT-8726 OLP-87 1310/1490 SC-APC BASIC KIT Tellimisel 2825.06€  
Power meter UPP adapter 1.25mm (LC, MU) FITP-UPP12 Power meter UPP adapter 1.25mm (LC, MU) Tellimisel 41.25€  
ADAPTER LC DUPLEX FEMALE THREADED FMAE-LC-2X ADAPTER LC DUPLEX FEMALE THREADED Tellimisel 77.50€  
ADAPTER MTP MALE THREADED X-Y AXIS PAN-SCROLL FMA-MTP ADAPTER MTP MALE THREADED X-Y AXIS PAN-SCROLL Tellimisel 412.51€  
ADAPTER_ UNIVERSAL 2.5MM_ MALE THREADED FMA-U25 ADAPTER_ UNIVERSAL 2.5MM_ MALE THREADED Tellimisel 41.25€  
ADAPTER UNIVERSAL 3.81MM MALE THREADED FMA-U381 ADAPTER UNIVERSAL 3.81MM MALE THREADED Tellimisel 112.50€  
ADAPTER UNIVERSAL 1.25MM APC MALE THREADED FMA-UA12-P ADAPTER UNIVERSAL 1.25MM APC MALE THREADED Tellimisel 206.25€  
ADAPTER UNIVERSAL 2.5MM APC MALE THREADED FMA-UAPC ADAPTER UNIVERSAL 2.5MM APC MALE THREADED Tellimisel 82.50€  
DI-SERIES FIBER MICROSCOPE 200X DUAL ILLUM. 2.5MM ADAPT FM-DI200 DI-SERIES FIBER MICROSCOPE 200X DUAL ILLUM. 2.5MM ADAPT Tellimisel 256.26€  
1.25MM ADAPTER FOR POCKET SIZE VFL FFL-050-U12 1.25MM ADAPTER FOR POCKET SIZE VFL Tellimisel 57.50€  
SMARTLINK OTDR FUNCTION FOR T-BERD/MTS2000 ESMARTLINK-2K SMARTLINK OTDR FUNCTION FOR T-BERD/MTS2000 Tellimisel 1106.27€  
Expert OTDR Upgrade Option for SMARTOTDR Kits EXPERTOTDR2KUPG Expert OTDR Upgrade Option for SMARTOTDR Kits Tellimisel 1237.52€  
FTTx Sel. PM 1310/1490/1550 nm APC w. BB-Powermeter OLP-4057 2295/23 FTTx Sel. PM 1310/1490/1550 nm APC w. BB-Powermeter Tellimisel 2237.54€  
OVF-1 Adaptor for 1.25mm Connector Types OVF-1 2252/02 OVF-1 Adaptor for 1.25mm Connector Types Tellimisel 107.50€  
Additional Li-Ion Rechargeable Battery MTS8000 DC 10.8V, 7200 mAh E80LiIon Additional Li-Ion Rechargeable Battery MTS8000 DC 10.8V, 7200 mAh Tellimisel 200.00€  
MTS-6000 fiber platform with touchscreen EM6000T MTS-6000 fiber platform with touchscreen Tellimisel 6342.42€  
Optical Fiber Trace Software OFS100 EOFS100 Optical Fiber Trace Software OFS100 Tellimisel 1031.27€  
Additional Li-Ion Rechargeable Battery MTS4000 7.2V LIION9C Additional Li-Ion Rechargeable Battery MTS4000 7.2V Tellimisel 368.76€  
Mikroskoobi Barrel High Perfomance FIBERCHEK2 FBPP-BAP1-HP Mikroskoobi Barrel High Perfomance FIBERCHEK2 Tellimisel 243.75€  
Mikroskoobi adapter FMAE-U12 1,25mm FMAE-U12 Mikroskoobi adapter FMAE-U12 1,25mm Tellimisel 31.25€  
OTDR platvorm MTS-4000 fiiber/vask TFT Puuteekraaniga M4000T OTDR platvorm MTS-4000 fiiber/vask TFT Puuteekraaniga Tellimisel 4533.33€  
Mikroskoobi otsik FC ava FBP FBPT-FC Mikroskoobi otsik FC ava FBP Tellimisel 72.50€  
Mikroskoobi otsik MTP ava X-AXIS FBP FBPT-MTP Mikroskoobi otsik MTP ava X-AXIS FBP Tellimisel 668.75€  
Mikroskoobi otsik MTP/APC ava pikk X-AXIS FBP FBPT-MTPA Mikroskoobi otsik MTP/APC ava pikk X-AXIS FBP Tellimisel 943.75€  
Mikroskoobi adapter MTP, MTP/APC puhastamiseks FCLT-MTP-MA Mikroskoobi adapter MTP, MTP/APC puhastamiseks Tellimisel 143.75€  
Optical Power Meter POWERCHEK (SC, SC/APC, LC) Kit FIT-SP-1 Optical Power Meter POWERCHEK (SC, SC/APC, LC) Kit Tellimisel 848.75€  
Optical Power Meter POWERCHEK w/o connectors OP-1 Optical Power Meter POWERCHEK w/o connectors Tellimisel 623.33€  
USB Optical Power Meter High-Power (2.5mm, 1.25mm) MP-80A USB Optical Power Meter High-Power (2.5mm, 1.25mm) Tellimisel 462.50€  
Power meter UPP adapter 2.5mm (FC, SC, ST) FITP-UPP25 Power meter UPP adapter 2.5mm (FC, SC, ST) Tellimisel 41.25€  
Mikroskoop 200x 2.5mm & 1.25mm adapter OPT-FHS-200X Mikroskoop 200x 2.5mm & 1.25mm adapter Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
140.00€  
Mikroskoobi adapter FMA-LC-2X FMA-LC-2X Mikroskoobi adapter FMA-LC-2X Tellimisel 132.27€  
OTDR moodul E4126LA SingleMode 1310/1550nm MTS-2000/4000 platvomridele E4126LA OTDR moodul E4126LA SingleMode 1310/1550nm MTS-2000/4000 platvomridele Tellimisel 4972.50€  
OTDR SmartOTDR126A-P1  komplekt, 1310/1550nm, Power meter, VFL,WiFi, Smart Link Mapper SmartOTDR126A-P1 OTDR SmartOTDR126A-P1 komplekt, 1310/1550nm, Power meter, VFL,WiFi, Smart Link Mapper Tellimisel 6091.67€  
OLP-34 Optical Power meter, Ge, with USB OLP-34 2302/11 OLP-34 Optical Power meter, Ge, with USB Tellimisel 687.08€  
FiberInspector Micro / Includes 4 UPC tips FLUKE FI-500-JKL FiberInspector Micro / Includes 4 UPC tips Tellimisel 2095.00€  
C510GLAYER4;10GigE L4 TCP/UDP Test Option Software C510GLAYER4 C510GLAYER4;10GigE L4 TCP/UDP Test Option Software Tellimisel 2166.90€  
Power Meter sisseehitatud MTS200 MTS4000 2.5 mm UPP connector E20PM Power Meter sisseehitatud MTS200 MTS4000 2.5 mm UPP connector Tellimisel 655.00€  
UPP adapter LC, MU (d=1.25mm) 2256/90.03 UPP adapter LC, MU (d=1.25mm) Tellimisel 56.54€  
FVDI-2200;Bench-top Microscope with Integrated LCD 200x FVDI-2200 FVDI-2200;Bench-top Microscope with Integrated LCD 200x Tellimisel 2154.00€  
Kontaktid
Abi ja Info
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk