Unmanaged Ethernet Switches

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
5-port Industrial 10/100 Mbps Ethernet Switch ADAM-6520-BE 5-port Industrial 10/100 Mbps Ethernet Switch Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
102.52€  
5-port Industrial 10/100 Mbps Ethernet Switch, -40 ~ 85° C ADAM-6520I-AE 5-port Industrial 10/100 Mbps Ethernet Switch, -40 ~ 85° C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
162.24€  
5-port Industrial 10/100 Mpbs Unmanaged Ethernet Switch ADAM-6520L-AE 5-port Industrial 10/100 Mpbs Unmanaged Ethernet Switch Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
87.84€  
Industrial Ethernet Switch with 4 x 10/100Base-TX Ports, 1 Multi-mode SC Type Fiber Optic Port ADAM-6521-BE Industrial Ethernet Switch with 4 x 10/100Base-TX Ports, 1 Multi-mode SC Type Fiber Optic Port Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
237.64€  
Industrial Ethernet Switch with 4 x 10/100Base-TX Ports, 1 Multi-mode ST Type Fiber Optic Port ADAM-6521/ST-AE Industrial Ethernet Switch with 4 x 10/100Base-TX Ports, 1 Multi-mode ST Type Fiber Optic Port Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
201.06€  
Industrial Switch with 4 10/100 Mbps Ethernet Port, 1 Single-mode Fiber Port ADAM-6521S-AE Industrial Switch with 4 10/100 Mbps Ethernet Port, 1 Single-mode Fiber Port Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
262.77€  
Ethernet to Multi-Mode Fiber-Optic Converter ADAM-6541-AE Ethernet to Multi-Mode Fiber-Optic Converter Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
135.12€  
10/100Base-TX Ethernet to 100Base-FX Multi-mode ST Type Fiber Optic Converter ADAM-6541/ST-AE 10/100Base-TX Ethernet to 100Base-FX Multi-mode ST Type Fiber Optic Converter Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
135.12€  
5-port Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN EKI-2525-AE 5-port Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
85.95€  
5-port Unmanaged Industrial Ethernet Switch w/ Wide Temp DIN EKI-2525I-AE 5-port Unmanaged Industrial Ethernet Switch w/ Wide Temp DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
135.12€  
4+1 100FX SC Port Multi-mode Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN EKI-2525M-AE 4+1 100FX SC Port Multi-mode Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
185.38€  
4+1 100FX SC Port Multi-mode Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN EKI-2525M-ST-AE 4+1 100FX SC Port Multi-mode Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
201.06€  
4 x 10/100 Mbps 2 x 100 Mbps Multi-mode SC Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN EKI-2526M-AE 4 x 10/100 Mbps 2 x 100 Mbps Multi-mode SC Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
233.41€  
4 x 10/100 Mbps 2 x 100 Mbps Multi-mode SC Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN EKI-2526M-ST-AE 4 x 10/100 Mbps 2 x 100 Mbps Multi-mode SC Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
252.32€  
4+2 100FX Port Single Mode Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN EKI-2526S-AE 4+2 100FX Port Single Mode Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
403.12€  
4+2 100FX Port Single Mode Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN EKI-2526S-ST-AE 4+2 100FX Port Single Mode Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
420.78€  
8-port Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN EKI-2528-AE 8-port Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
112.97€  
8-port Unmanaged Industrial Ethernet Switch w/ Wide Temp DIN EKI-2528I-AE 8-port Unmanaged Industrial Ethernet Switch w/ Wide Temp DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
150.80€  
5-port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN EKI-2725-BE 5-port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
160.25€  
8-port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN EKI-2728-BE 8-port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
242.87€  
8-port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN EKI-2728I-AE 8-port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
357.08€  
6Gx+2 Multi-Mode SC Unmanaged Ethernet Switch with Wide Temperature DIN EKI-2728MI-AE 6Gx+2 Multi-Mode SC Unmanaged Ethernet Switch with Wide Temperature DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
853.26€  
24-port Ethernet Switch with Wide Temperature DIN EKI-4524I-AE 24-port Ethernet Switch with Wide Temperature DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1198.90€  
24+2 SFP Port Unmanaged Industrial Ethernet Switch with Wide Temperature DIN EKI-4524RI-AE 24+2 SFP Port Unmanaged Industrial Ethernet Switch with Wide Temperature DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1304.65€  
16-port Unmanaged Industrial Ethernet Switch with Wide Temperature DIN EKI-7526I-AE 16-port Unmanaged Industrial Ethernet Switch with Wide Temperature DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
539.23€  
16+2 SC Type Fiber Optic Unmanaged Industrial Ethernet Switch with Wide Temperature DIN EKI-7526MI-AE 16+2 SC Type Fiber Optic Unmanaged Industrial Ethernet Switch with Wide Temperature DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
656.43€  
8+2 Multi-mode ST Fiber Optic Industrial Unmanaged Ethernet Switch with Wide Temperature DIN EKI-7529MI/ST-AE 8+2 Multi-mode ST Fiber Optic Industrial Unmanaged Ethernet Switch with Wide Temperature DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
479.51€  
16+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch / 16 x RJ-45 + 2 x RJ-45/SFP combo ports DIN EKI-7626C-AE 16+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch / 16 x RJ-45 + 2 x RJ-45/SFP combo ports DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
469.06€  
16+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch / 16 x RJ-45 + 2 RJ-45/SFP combo ports DIN EKI-7626CI-AE 16+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch / 16 x RJ-45 + 2 RJ-45/SFP combo ports DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
560.13€  
8+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch / 8 x RJ45 + 2 x RJ-45/SFP combo ports DIN EKI-7629C-AE 8+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch / 8 x RJ45 + 2 x RJ-45/SFP combo ports DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
276.46€  
8+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch w/ Wide Temp / / 8 x RJ45 + 2 x RJ-45/SFP combo ports DIN EKI-7629CI-AE 8+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch w/ Wide Temp / / 8 x RJ45 + 2 x RJ-45/SFP combo ports DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
350.86€  
Kontaktid
Abi ja Info
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk