Räkitavad

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
Switch: mittemanageeritav, 22 x 10/100BaseT(X), 1 lisamooduli võimalus, kokku kuni 22 + 2G porti, 1 x toiteplokk 88 kuni 300 VDC IKS-6324-F-HV-T Switch: mittemanageeritav, 22 x 10/100BaseT(X), 1 lisamooduli võimalus, kokku kuni 22 + 2G porti, 1 x toiteplokk 88 kuni 300 VDC Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1030.00€  
Switch: mittemanageeritav, 22 x 10/100BaseT(X), 1 lisamooduli võimalus, kokku kuni 22 + 2G porti, 1 x toiteplokk 12/24/48 VDC, - IKS-6324-F-LV-T Switch: mittemanageeritav, 22 x 10/100BaseT(X), 1 lisamooduli võimalus, kokku kuni 22 + 2G porti, 1 x toiteplokk 12/24/48 VDC, - Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1030.00€  
Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 75°C IKS-6726-F-24-24-T Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1635.83€  
Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 2 x toiteplokk 24 ja 48 VDC, -40 kuni 7 IKS-6726-F-24-48-T Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 2 x toiteplokk 24 ja 48 VDC, -40 kuni 7 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1635.83€  
Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 2 x toiteplokk 24 ja 88-300 VDC, -40 ku IKS-6726-F-24-HV-T Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 2 x toiteplokk 24 ja 88-300 VDC, -40 ku Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1635.83€  
Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 75°C IKS-6726-F-48-48-T Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1635.83€  
Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 2 x toiteplokk 48 ja 88-300 VDC, -40 ku IKS-6726-F-48-HV-T Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 2 x toiteplokk 48 ja 88-300 VDC, -40 ku Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1635.83€  
Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 75°C IKS-6726-F-48-T Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1402.50€  
Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 2 x toiteplokk 88 kuni 300 VDC ja 85 ku IKS-6726-F-HV-HV-T Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 2 x toiteplokk 88 kuni 300 VDC ja 85 ku Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1635.83€  
Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 8 x 10/100BaseT(X) PoE porti, 2 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti (kuni 16 P IKS-6726-8PoE-F-48-48-T Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 8 x 10/100BaseT(X) PoE porti, 2 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti (kuni 16 P Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2461.67€  
Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 8 x 10/100BaseT(X) PoE porti, 2 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti (kuni 16 P IKS-6726-8PoE-F-48-T Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 8 x 10/100BaseT(X) PoE porti, 2 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti (kuni 16 P Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2227.50€  
Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 8 x 10/100BaseT(X) PoE porti, 2 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti (kuni 16 P IKS-6726-8PoE-F-HV-HV-T Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 8 x 10/100BaseT(X) PoE porti, 2 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti (kuni 16 P Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
3120.83€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 8 x 100BaseSFP, 2 x toiteplokk 85-264 VAC, -40 kuni 75˚C IKS-6524-8SFP-F-HV-HV-T Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 8 x 100BaseSFP, 2 x toiteplokk 85-264 VAC, -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1641.67€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 8 x 100BaseSFP, 1 x toiteplokk 85-264 VAC, -40 kuni 75˚C IKS-6524-8SFP-F-HV-T Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 8 x 100BaseSFP, 1 x toiteplokk 85-264 VAC, -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1411.67€  
Switch: 24 x 10/100BaseT(X), 2 x toiteplokk 85-264 VAC, -40 kuni 75˚C IKS-6524-F-HV-HV-T Switch: 24 x 10/100BaseT(X), 2 x toiteplokk 85-264 VAC, -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1717.50€  
Switch: 24 x 10/100BaseT(X), 1 x toiteplokk 85-264 VAC, -40 kuni 75˚C IKS-6524-F-HV-T Switch: 24 x 10/100BaseT(X), 1 x toiteplokk 85-264 VAC, -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1484.17€  
Tööstulik switch: 24 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85-264 VAC, -40 kuni 75˚C IKS-6526-2GTXSFP-F-HV-HV-T Tööstulik switch: 24 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85-264 VAC, -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2017.50€  
Tööstulik switch: 24 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 1000BaseSFP, 1 x toiteplokk 85-264 VAC, -40 kuni 75˚C IKS-6526-2GTXSFP-F-HV-T Tööstulik switch: 24 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 1000BaseSFP, 1 x toiteplokk 85-264 VAC, -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1699.17€  
Switch: Layer 2, 12 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 8 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 100/1000BaseSFP, 2 x toi IKS-G6524-8GSFP-4GTXSFP-HV-HV Switch: Layer 2, 12 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 8 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 100/1000BaseSFP, 2 x toi Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
4175.83€  
Switch: Layer 2, 12 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 8 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 100/1000BaseSFP, 2 x toi IKS-G6524-8GSFP-4GTXSFP-HV-HV-T Switch: Layer 2, 12 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 8 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 100/1000BaseSFP, 2 x toi Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
4556.67€  
Switch: Layer 2, 20 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 VAC, 0 kuni IKS-G6524-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV Switch: Layer 2, 20 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 VAC, 0 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
4175.83€  
Switch: Layer 2, 20 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 VAC, -40 ku IKS-G6524-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV-T Switch: Layer 2, 20 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 VAC, -40 ku Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
4556.67€  
Switch: Layer 2, 20 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 V IKS-G6524-4GTXSFP-HV-HV Switch: Layer 2, 20 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 V Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
4175.83€  
Switch: Layer 2, 20 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 V IKS-G6524-4GTXSFP-HV-HV-T Switch: Layer 2, 20 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 V Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
4556.67€  
Switch: Layer 3, 20 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 VAC, 0 kuni IKS-G6824-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV Switch: Layer 3, 20 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 VAC, 0 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
5740.83€  
Switch: Layer 3, 20 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 VAC, -40 ku IKS-G6824-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV-T Switch: Layer 3, 20 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 VAC, -40 ku Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
6089.17€  
Switch: Layer 3, 20 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 VAC, 0 IKS-G6824-4GTXSFP-HV-HV Switch: Layer 3, 20 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 VAC, 0 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
5740.83€  
Switch: Layer 3, 20 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 VAC, -4 IKS-G6824-4GTXSFP-HV-HV-T Switch: Layer 3, 20 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 VAC, -4 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
6089.17€  
Switch: Layer 3, 12 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 8 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplok IKS-G6824-8GSFP-4GTXSFP-HV-HV Switch: Layer 3, 12 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 8 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplok Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
5740.83€  
Switch: Layer 3, 12 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 8 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplok IKS-G6824-8GSFP-4GTXSFP-HV-HV-T Switch: Layer 3, 12 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 8 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x toiteplok Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
6089.17€  
Switch: Layer 2, 20 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x 10GbE SFP+ pesa, 2 x toiteplok ICS-G7526-4GTXSFP-2XG-HV-HV Switch: Layer 2, 20 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x 10GbE SFP+ pesa, 2 x toiteplok Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
9896.67€  
Switch: Layer 2, 20 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x 10GbE SFP+ pesa, 2 x toiteplokk 85 kuni ICS-G7526-20GSFP-4GTXSFP-2XG-HV-HV Switch: Layer 2, 20 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x 10GbE SFP+ pesa, 2 x toiteplokk 85 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
9896.67€  
Switch: Layer 2, 12 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 8 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x 10GbE SFP ICS-G7526-8GSFP-4GTXSFP-2XG-HV-HV Switch: Layer 2, 12 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 8 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x 10GbE SFP Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
9896.67€  
Switch: Layer 2, 20 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 4 x 10GbE SFP+ pesa, 2 x toiteplokk 85 kuni ICS-G7528-20GSFP-4GTXSFP-4XG-HV-HV Switch: Layer 2, 20 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 4 x 10GbE SFP+ pesa, 2 x toiteplokk 85 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
12372.50€  
Switch: Layer 2, 20 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 4 x 10GbE SFP+ pesa, 2 x toiteplok ICS-G7528-4GTXSFP-4XG-HV-HV Switch: Layer 2, 20 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 4 x 10GbE SFP+ pesa, 2 x toiteplok Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
12372.50€  
Switch: Layer 2, 12 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 8 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 4 x 10GbE SFP ICS-G7528-8GSFP-4GTXSFP-4XG-HV-HV Switch: Layer 2, 12 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 8 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 4 x 10GbE SFP Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
12372.50€  
Switch: Layer 3, 20 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x 10GbE SFP+ pesa, 2 x toiteplokk 85 kuni ICS-G7826-20GSFP-4GTXSFP-2XG-HV-HV Switch: Layer 3, 20 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x 10GbE SFP+ pesa, 2 x toiteplokk 85 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
10742.50€  
Switch: Layer 3, 20 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x 10GbE SFP+ pesa, 2 x toiteplok ICS-G7826-4GTXSFP-2XG-HV-HV Switch: Layer 3, 20 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x 10GbE SFP+ pesa, 2 x toiteplok Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
10742.50€  
Switch: Layer 3, 12 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 8 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x 10GbE SFP ICS-G7826-8GSFP-4GTXSFP-2XG-HV-HV Switch: Layer 3, 12 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 8 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 x 10GbE SFP Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
10742.50€  
Switch: Layer 3, 20 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 4 x 10GbE SFP+ pesa, 2 x toiteplokk 85 kuni ICS-G7828-20GSFP-4GTXSFP-4XG-HV-HV Switch: Layer 3, 20 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 4 x 10GbE SFP+ pesa, 2 x toiteplokk 85 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
13218.33€  
Switch: Layer 3, 20 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 4 x 10GbE SFP+ pesa, 2 x toiteplok ICS-G7828-4GTXSFP-4XG-HV-HV Switch: Layer 3, 20 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 4 x 10GbE SFP+ pesa, 2 x toiteplok Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
13218.33€  
Switch: Layer 3, 12 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 8 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 4 x 10GbE SFP ICS-G7828-8GSFP-4GTXSFP-4XG-HV-HV Switch: Layer 3, 12 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 8 x 100/1000BaseSFP, 4 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 4 x 10GbE SFP Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
13218.33€  
Modulaarne switch: 12 pesa Gigabit moodulitele, kokku kuni 48 porti, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 VAC, 0 kuni 60°C ICS-G7748-HV-HV Modulaarne switch: 12 pesa Gigabit moodulitele, kokku kuni 48 porti, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 VAC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
10884.17€  
Modulaarne switch: 12 pesa Gigabit moodulitele, 2 x 10GbE SFP+ pesa, kokku kuni 48G + 2 10GbE porti, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 ICS-G7750-2XG-HV-HV Modulaarne switch: 12 pesa Gigabit moodulitele, 2 x 10GbE SFP+ pesa, kokku kuni 48G + 2 10GbE porti, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
14515.00€  
Modulaarne switch: 12 pesa Gigabit moodulitele, 4 x 10GbE SFP+ pesa, kokku kuni 48G + 4 10GbE porti, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 ICS-G7752-4XG-HV-HV Modulaarne switch: 12 pesa Gigabit moodulitele, 4 x 10GbE SFP+ pesa, kokku kuni 48G + 4 10GbE porti, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
18148.33€  
Modulaarne switch: Layer 3, 12 pesa Gigabit moodulitele, kokku kuni 48 porti, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 VAC, 0 kuni 60°C ICS-G7848-HV-HV Modulaarne switch: Layer 3, 12 pesa Gigabit moodulitele, kokku kuni 48 porti, 2 x toiteplokk 85 kuni 264 VAC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
12125.00€  
Modulaarne switch: Layer 3, 12 pesa Gigabit moodulitele, 2 x 10GbE SFP+ pesa, kokku kuni 48G + 2 10GbE porti, 2 x toiteplokk 85 ICS-G7850-2XG-HV-HV Modulaarne switch: Layer 3, 12 pesa Gigabit moodulitele, 2 x 10GbE SFP+ pesa, kokku kuni 48G + 2 10GbE porti, 2 x toiteplokk 85 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
15757.50€  
Modulaarne switch: Layer 3, 12 pesa Gigabit moodulitele, 4 x 10GbE SFP+ pesa, kokku kuni 48G + 4 10GbE porti, 2 x toiteplokk 85 ICS-G7852-4XG-HV-HV Modulaarne switch: Layer 3, 12 pesa Gigabit moodulitele, 4 x 10GbE SFP+ pesa, kokku kuni 48G + 4 10GbE porti, 2 x toiteplokk 85 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
19389.17€  
Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 1 x toiteplokk 88 kuni 300 VDC ja 85 ku IKS-6726-F-HV-T Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 1 x toiteplokk 88 kuni 300 VDC ja 85 ku Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1402.50€  
Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 75°C IKS-6726-F-24-T Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 3 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1402.50€  
Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 8 x 10/100BaseT(X) PoE porti, 2 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti (kuni 16 P IKS-6726-8PoE-F-HV-T Modulaarne switch: 8 x 10/100BaseT(X), 8 x 10/100BaseT(X) PoE porti, 2 lisamooduli võimalus, kokku kuni 24 + 2G porti (kuni 16 P Tellimisel
Tarneaeg 4
tööpäeva
2886.67€  
IP30 19" Rack Mountable Industrial Ethernet Switch, 24*100TX + 4*1000TP/SFP (-30 - 75 C) IGSW-2840 IP30 19" Rack Mountable Industrial Ethernet Switch, 24*100TX + 4*1000TP/SFP (-30 - 75 C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
421.56€  
Kontaktid
Abi ja Info
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk