Lisamoodulid

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
Moodul ICS-G7700/G7800 seeria switchidele: 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 0 kuni 60°C IM-G7000-4GTX Moodul ICS-G7700/G7800 seeria switchidele: 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
745.83€  
Moodul ICS-G7700/G7800 seeria switchidele: 4 x 100/1000BaseSFP, 0 kuni 60°C IM-G7000-4GSFP Moodul ICS-G7700/G7800 seeria switchidele: 4 x 100/1000BaseSFP, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
745.83€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100BaseFL multi-mode porti  (ST) PM-7200-4MST-FL Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100BaseFL multi-mode porti (ST) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
926.67€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele:  2 x 100BaseFX multi-mode porti (MTRJ) PM-7200-2MTRJ Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (MTRJ) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
577.50€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele:  8 x 100BaseFX multi-mode porti (MTRJ) PM-7200-8MTRJ Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 8 x 100BaseFX multi-mode porti (MTRJ) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1773.33€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 8 x 100BaseSFP PM-7200-8SFP Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 8 x 100BaseSFP Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
330.83€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 6 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) PM-7200-6MST Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 6 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
836.67€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 6 x 100BaseFX single-mode porti (SC) PM-7200-6SSC Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 6 x 100BaseFX single-mode porti (SC) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1671.67€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) ja 2 x 10/100BaseT(X) PM-7200-4MST2TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) ja 2 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
620.83€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100BaseFX single-mode porti (SC) ja 2 x 10/100BaseT(X) PM-7200-4SSC2TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100BaseFX single-mode porti (SC) ja 2 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1176.67€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), M12 pesad PM-7200-4M12 Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), M12 pesad Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
249.17€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) ja 4 x 10/100BaseT(X) PM-7200-2MST4TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) ja 4 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
420.83€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 1 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) ja 6 x 10/100BaseT(X) PM-7200-1MSC6TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 1 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) ja 6 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
326.67€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 1 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) ja 6 x 10/100BaseT(X) PM-7200-1MST6TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 1 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) ja 6 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
326.67€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 1 x 100BaseFX single-mode porti (SC) ja 6 x 10/100BaseT(X) PM-7200-1SSC6TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 1 x 100BaseFX single-mode porti (SC) ja 6 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
466.67€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 1 x 100BaseFX single-mode porti (SC), kuni 80km ja 6 x 10/100BaseT(X) PM-7200-1LSC6TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 1 x 100BaseFX single-mode porti (SC), kuni 80km ja 6 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1176.67€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) PM-7200-2MSC Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
330.83€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) PM-7200-2MST Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
332.50€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC) PM-7200-2SSC Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
625.83€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 1 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) PM-7200-1MSC Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 1 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
165.83€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 1 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) PM-7200-1MST Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 1 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
165.83€  
Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode porti (ST), riistvaraline IEEE 1588 PTP V2 protokolli tugi PM-7200-4MST-PTP Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode porti (ST), riistvaraline IEEE 1588 PTP V2 protokolli tugi Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
955.00€  
Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode porti (SC), riistvaraline IEEE 1588 PTP V2 protokolli tugi PM-7200-4MSC-PTP Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode porti (SC), riistvaraline IEEE 1588 PTP V2 protokolli tugi Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
955.00€  
Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), riistvaraline IEEE 1588 PTP V2 protokolli tugi PM-7200-4TX-PTP Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), riistvaraline IEEE 1588 PTP V2 protokolli tugi Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
537.50€  
Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST), 1 PPS väljund BNC pistikuga,  riistvaraline IEEE 158 PM-7200-1BNC2MST-PTP Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST), 1 PPS väljund BNC pistikuga, riistvaraline IEEE 158 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
955.00€  
Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C IM-4TX Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
179.17€  
Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode (SC), 0 kuni 60°C IM-4MSC Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode (SC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
585.00€  
Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (SC), 0 kuni 60°C IM-2MSC/2TX Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (SC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
385.83€  
Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode (ST), 0 kuni 60°C IM-4MST Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode (ST), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
585.00€  
Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (ST), 0 kuni 60°C IM-2MST/2TX Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (ST), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
385.83€  
Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX single-mode (SC), 0 kuni 60°C IM-4SSC Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX single-mode (SC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1330.00€  
Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode (SC), 0 kuni 60°C IM-2SSC/2TX Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode (SC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
709.17€  
Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 2 x 1000BaseSFP SFP-1G seeria moodulitele, 0 kuni 60°C IM-2GSFP Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 2 x 1000BaseSFP SFP-1G seeria moodulitele, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
378.33€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseLSX port, LC, 2.0 km, 0 kuni 60°C SFP-1GLSXLC SFP moodul: 1 x 1000BaseLSX port, LC, 2.0 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
225.83€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseLH port, LC, 30 km, 0 kuni 60°C SFP-1GLHLC SFP moodul: 1 x 1000BaseLH port, LC, 30 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
261.67€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseLH port, LC, 30 km, -40 kuni 85°C SFP-1GLHLC-T SFP moodul: 1 x 1000BaseLH port, LC, 30 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
299.17€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseLHX port, LC, 40 km, 0 kuni 60°C SFP-1GLHXLC SFP moodul: 1 x 1000BaseLHX port, LC, 40 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
639.17€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseZX port, LC, 80 km, 0 kuni 60°C SFP-1GZXLC SFP moodul: 1 x 1000BaseZX port, LC, 80 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1065.83€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseLHX port, LC, 40 km, -40 kuni 85°C SFP-1GLHXLC-T SFP moodul: 1 x 1000BaseLHX port, LC, 40 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
679.17€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseZX port, LC, 80 km, -40 kuni 85°C SFP-1GZXLC-T SFP moodul: 1 x 1000BaseZX port, LC, 80 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1102.50€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseEZX port, LC, 110 km, 0 kuni 60°C SFP-1GEZXLC SFP moodul: 1 x 1000BaseEZX port, LC, 110 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1520.00€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseEZX port, LC, 120 km, 0 kuni 60°C SFP-1GEZXLC-120 SFP moodul: 1 x 1000BaseEZX port, LC, 120 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1820.83€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 10 km, 0 kuni 60°C SFP-1G10ALC SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 10 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
256.67€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 10 km, 0 kuni 60°C SFP-1G10BLC SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 10 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
557.50€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 20 km, 0 kuni 60°C SFP-1G20ALC SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 20 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
461.67€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 20 km, 0 kuni 60°C SFP-1G20BLC SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 20 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
956.67€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 40 km, 0 kuni 60°C SFP-1G40ALC SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 40 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1190.00€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 40 km, 0 kuni 60°C SFP-1G40BLC SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 40 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1310.00€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 10 km, -40 kuni 85°C SFP-1G10ALC-T SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 10 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
310.83€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 10 km, -40 kuni 85°C SFP-1G10BLC-T SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 10 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
609.17€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 20 km, -40 kuni 85°C SFP-1G20ALC-T SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 20 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
511.67€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 20 km, -40 kuni 85°C SFP-1G20BLC-T SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 20 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1007.50€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 40 km, -40 kuni 85°C SFP-1G40ALC-T SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 40 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1239.17€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 40 km, -40 kuni 85°C SFP-1G40BLC-T SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 40 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1361.67€  
SFP moodul: 1 x 100Base single-mode, LC, 80 km, -40 kuni 85°C SFP-1FELLC-T SFP moodul: 1 x 100Base single-mode, LC, 80 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
820.00€  
SFP moodul: 1 x 100Base multi-mode, LC, 4 km, -40 kuni 85°C SFP-1FEMLC-T SFP moodul: 1 x 100Base multi-mode, LC, 4 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
98.33€  
SFP+ moodul: 1 x 10GBase-LR, LC, 10km, 0 kuni 60°C SFP-10GLRLC SFP+ moodul: 1 x 10GBase-LR, LC, 10km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1795.83€  
SFP+ moodul: 1 x 10GBase-SR, LC, 33km, 0 kuni 60°C SFP-10GSRLC SFP+ moodul: 1 x 10GBase-SR, LC, 33km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1079.17€  
Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 1 x 100BaseFX single-mode port, SC PM-7200-1SSC Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 1 x 100BaseFX single-mode port, SC Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
300.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) ja 4 x 10/100BaseT(X) PM-7200-2MSC4TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) ja 4 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
404.17€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 8 x 10/100BaseT(X) PM-7200-8TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 8 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
249.17€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 2 x 1000BaseSFP PM-7200-2GTXSFP Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 2 x 1000BaseSFP Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
206.67€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) ja 2 x 10/100BaseT(X) PM-7200-4MSC2TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) ja 2 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
620.83€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 6 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) PM-7200-6MSC Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 6 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
836.67€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseSX port, LC, 0.5 km, -20 kuni 75°C SFP-1GSXLC-T SFP moodul: 1 x 1000BaseSX port, LC, 0.5 km, -20 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
156.67€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseSX port, LC, 0.5 km, 0 kuni 60°C SFP-1GSXLC SFP moodul: 1 x 1000BaseSX port, LC, 0.5 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
116.67€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseLX port, LC, 10 km, 0 kuni 60°C SFP-1GLXLC SFP moodul: 1 x 1000BaseLX port, LC, 10 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
192.50€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseLSX port, LC, 2.0 km, -40 kuni 85°C SFP-1GLSXLC-T SFP moodul: 1 x 1000BaseLSX port, LC, 2.0 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
285.00€  
SFP moodul: 1 x 100Base single-mode, LC, 40 km, -40 kuni 85°C SFP-1FESLC-T SFP moodul: 1 x 100Base single-mode, LC, 40 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
210.00€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseLX port, LC, 10 km, -40 kuni 85°C SFP-1GLXLC-T SFP moodul: 1 x 1000BaseLX port, LC, 10 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
234.17€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 4 x 1000BaseSFP PM-7200-4GTXSFP Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 4 x 1000BaseSFP Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
414.17€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC) ja 4 x 10/100BaseT(X) PM-7200-2SSC4TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC) ja 4 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
681.67€  
Moodul IKS-6726-8PoE seeria switchidele: 8 x 10/100BaseT(X) PoE porti PM-7200-8PoE Moodul IKS-6726-8PoE seeria switchidele: 8 x 10/100BaseT(X) PoE porti Tellimisel
Tarneaeg 4
tööpäeva
826.67€  
Cisco compatible SFP 1000Base-T (RJ45/100m) Transceiver SFP-T Cisco compatible SFP 1000Base-T (RJ45/100m) Transceiver Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
40.00€  
Cisco compatible SFP 10/100/1000Base-T (RJ45/100m) Transceiver SFP-T3 Cisco compatible SFP 10/100/1000Base-T (RJ45/100m) Transceiver Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
47.60€  
Kontaktid
Abi ja Info
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk