Tööstuslikud PoE seadmed

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 3 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 0 kuni 60°C EDS-P510 Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 3 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 0 kuni 60°C Laos
Eesti: 2
1225.02€  
Industrial PoE Splitter with Wide Temperature EKI-2701PSI-AE Industrial PoE Splitter with Wide Temperature Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
186.04€  
5-port Industrial PoE Switch EKI-2525P-BE 5-port Industrial PoE Switch Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
339.93€  
5-port Industrial PoE Switch with 24/48 VDC Power Input EKI-2525PA-AE 5-port Industrial PoE Switch with 24/48 VDC Power Input Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
388.11€  
6-port Industrial PoE Switch with Wide Temperature EKI-2526PI-AE 6-port Industrial PoE Switch with Wide Temperature Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
349.71€  
8-port Industrial PoE Switch with 24/48 VDC Power Input and Wide Temperature EKI-2528PAI-AE 8-port Industrial PoE Switch with 24/48 VDC Power Input and Wide Temperature Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
345.84€  
8+2G Port Gigabit Managed Redundant Industrial PoE Switch with Wide Temperature EKI-7659CPI-AE 8+2G Port Gigabit Managed Redundant Industrial PoE Switch with Wide Temperature Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1149.12€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C EDS-P506A-4PoE Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
976.22€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C EDS-P506A-4PoE-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1111.61€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode (SC), 0 kuni 60°C EDS-P506A-4PoE-MM-SC Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode (SC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1338.16€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode (SC), -40 kuni 75°C EDS-P506A-4PoE-MM-SC-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode (SC), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1473.56€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode (ST), 0 kuni 60°C EDS-P506A-4PoE-MM-ST Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode (ST), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1338.16€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode (ST), -40 kuni 75°C EDS-P506A-4PoE-MM-ST-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode (ST), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1473.56€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 100BaseFX single-mode (SC), 0 kuni 60°C EDS-P506A-4PoE-SS-SC Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 100BaseFX single-mode (SC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1770.65€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 100BaseFX single-mode (SC), -40 kuni 75°C EDS-P506A-4PoE-SS-SC-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 100BaseFX single-mode (SC), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1906.04€  
Switch: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav EDS-P206A-4PoE Switch: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
262.64€  
Switch: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav EDS-P206A-4PoE-T Switch: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
313.37€  
Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav EDS-P206A-4PoE-MM-SC Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
479.16€  
Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav EDS-P206A-4PoE-MM-SC-T Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
543.73€  
Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav EDS-P206A-4PoE-MM-ST Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
479.16€  
Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav EDS-P206A-4PoE-MM-ST-T Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
543.73€  
Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav EDS-P206A-4PoE-M-SC Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
402.37€  
Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav EDS-P206A-4PoE-M-SC-T Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
466.94€  
Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav EDS-P206A-4PoE-M-ST Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
402.37€  
Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav EDS-P206A-4PoE-M-ST-T Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
466.94€  
Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav EDS-P206A-4PoE-S-SC Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
547.79€  
Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav EDS-P206A-4PoE-S-SC-T Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
610.48€  
Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav EDS-P206A-4PoE-SS-SC Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
695.40€  
Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav EDS-P206A-4PoE-SS-SC-T Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
759.98€  
Switch:  4 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, M12 pesadega, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav TN-5308-4PoE-48 Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, M12 pesadega, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
735.01€  
Switch:  4 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, M12 pesadega, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav TN-5308-4PoE-48-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, M12 pesadega, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
817.23€  
PoE splitter, maks. väljundvõimsus 12.95W (24 VDC), 0 kuni 60°C SPL-24 PoE splitter, maks. väljundvõimsus 12.95W (24 VDC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
131.32€  
PoE splitter, maks. väljundvõimsus 12.95W (24 VDC), -40 kuni 75°C SPL-24-T PoE splitter, maks. väljundvõimsus 12.95W (24 VDC), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
196.17€  
PoE+ Injector, maks. 30W (24/48 VDC), 0 kuni 60°C INJ-24 PoE+ Injector, maks. 30W (24/48 VDC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
177.99€  
PoE+ Injector, maks. 30W (24/48 VDC), -40 kuni 75°C INJ-24-T PoE+ Injector, maks. 30W (24/48 VDC), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
240.67€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 0 kuni 60°C EDS-P510A-8PoE-2GTXSFP Switch: 8 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1392.69€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x PoE+ (kuni 30W pordi kohta), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav EDS-G205A-4PoE Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x PoE+ (kuni 30W pordi kohta), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
531.53€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x PoE+ (kuni 30W pordi kohta), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav EDS-G205A-4PoE-T Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x PoE+ (kuni 30W pordi kohta), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
584.16€  
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x 1000Base-X, 4 x PoE+ (kuni 30W pordi kohta), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav EDS-G205A-4PoE-1GSFP Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x 1000Base-X, 4 x PoE+ (kuni 30W pordi kohta), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
565.98€  
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x 1000Base-X, 4 x PoE+ (kuni 30W pordi kohta), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav EDS-G205A-4PoE-1GSFP-T Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x 1000Base-X, 4 x PoE+ (kuni 30W pordi kohta), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
622.68€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 3 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, -40 kuni 75°C EDS-P510-T Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 4 x 10/100BaseT(X) PoE, 3 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1346.31€  
IP30  SNMP PoE 8-Port/TP + 2-Port Gigabit Combo Industrial Ethernet Switch (-40 to 75 C) ISW-1022MPT IP30 SNMP PoE 8-Port/TP + 2-Port Gigabit Combo Industrial Ethernet Switch (-40 to 75 C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
569.33€  
IP30 5-Port/TP PoE Industrial Fast Ethernet Switch (-40 to 75 C) ISW-504PT IP30 5-Port/TP PoE Industrial Fast Ethernet Switch (-40 to 75 C) Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
196.86€  
IP30 4-Port/TP + 1-Port Fiber(SC-2KM) PoE Industrial Fast Ethernet Switch (-40 to 75 C) ISW-514PT IP30 4-Port/TP + 1-Port Fiber(SC-2KM) PoE Industrial Fast Ethernet Switch (-40 to 75 C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
241.11€  
IP30 4-Port/TP + 1-Port Fiber(SC-15KM) PoE Industrial Fast Ethernet Switch (-40 to 75 C) ISW-514PT15 IP30 4-Port/TP + 1-Port Fiber(SC-15KM) PoE Industrial Fast Ethernet Switch (-40 to 75 C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
250.44€  
IP30 4-Port/TP + 1-Port Fiber(SFP) PoE Industrial Fast Ethernet Switch (-40 to 75 C) ISW-514PTF IP30 4-Port/TP + 1-Port Fiber(SFP) PoE Industrial Fast Ethernet Switch (-40 to 75 C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
225.00€  
IP30 5-Port/TP Web/Smart PoE Industrial Fast Ethernet Switch (-10 to 60 C) ISW-504PS IP30 5-Port/TP Web/Smart PoE Industrial Fast Ethernet Switch (-10 to 60 C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
216.22€  
IP30 4-Port/TP+1-Port Fiber(SC-2KM) Web/Smart PoE Industrial Fast Ethernet Switch (-10to60 C) ISW-514PS IP30 4-Port/TP+1-Port Fiber(SC-2KM) Web/Smart PoE Industrial Fast Ethernet Switch (-10to60 C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
248.89€  
IP30 4-Port/TP+1-Port Fiber(SC-15KM) Web/Smart PoE Industrial Fast Ethernet Switch (-10to60 C) ISW-514PS15 IP30 4-Port/TP+1-Port Fiber(SC-15KM) Web/Smart PoE Industrial Fast Ethernet Switch (-10to60 C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
258.22€  
IP30 4-Port/TP+1-Port Fiber(SFP) Web/Smart PoE Industrial Fast Ethernet Switch (-10 to 60 C) ISW-514PSF IP30 4-Port/TP+1-Port Fiber(SFP) Web/Smart PoE Industrial Fast Ethernet Switch (-10 to 60 C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
216.22€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, -40 kuni 75°C EDS-P510A-8PoE-2GTXSFP-T Switch: 8 x 10/100BaseT(X) PoE, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1540.03€  
PoE+ Injector, maks. 60W (24/48 VDC), 0 kuni 60°C INJ-24A PoE+ Injector, maks. 60W (24/48 VDC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
288.96€  
PoE+ Injector, maks. 60W (24/48 VDC), -40 kuni 75°C INJ-24A-T PoE+ Injector, maks. 60W (24/48 VDC), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
359.77€  
Kontaktid
Abi ja Info
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid