Tööstuslikud meediakonverterid

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 0 kuni 60°C IMC-101-M-ST Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 0 kuni 60°C Laos
Eesti: 3
216.52€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -10 kuni 60°C IMC-21-M-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -10 kuni 60°C Laos
Eesti: 6
137.55€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -10 kuni 60°C IMC-21-S-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -10 kuni 60°C Laos
Eesti: 1
188.02€  
100Base-FX Multi-mode SFP module 2km SFP-FXM/LC-AE 100Base-FX Multi-mode SFP module 2km Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
75.66€  
100Base-FX Single-mode SFP module SFP-FXS/LC-30E 100Base-FX Single-mode SFP module Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
87.66€  
1000Base-LX Single-mode SFP module (10 km) SFP-GLX/LC-10E 1000Base-LX Single-mode SFP module (10 km) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
100.98€  
1000Base-LX Single-mode SFP module (20 km) SFP-GLX/LC-20E 1000Base-LX Single-mode SFP module (20 km) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
130.53€  
1000Base-LX Single-mode SFP module (40 km) SFP-GLX/LC-40E 1000Base-LX Single-mode SFP module (40 km) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
315.91€  
1000Base-SX Multi-mode SFP module, 550m, 0 to 70°C SFP-GSX/LC-AE 1000Base-SX Multi-mode SFP module, 550m, 0 to 70°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
73.06€  
1000Base RJ45 SFP module SFP-GTX/RJ45-AE 1000Base RJ45 SFP module Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
175.98€  
10/100TX to Multi-Mode SC Type Fiber Optic Industrial Media Converter EKI-2541M-AE 10/100TX to Multi-Mode SC Type Fiber Optic Industrial Media Converter Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
189.29€  
10/100TX to Multi-Mode SC Type Fiber Optic Industrial Media Converter, -40 ~ 75°C EKI-2541MI-AE 10/100TX to Multi-Mode SC Type Fiber Optic Industrial Media Converter, -40 ~ 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
307.80€  
10/100T(X) to Single-Mode SC Type Fiber Optic Industrial Media Converter EKI-2541S-AE 10/100T(X) to Single-Mode SC Type Fiber Optic Industrial Media Converter Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
253.26€  
10/100T(X) to Single-Mode SC Type Fiber Optic Industrial Media Converter, -40 ~ 75°C EKI-2541SI-AE 10/100T(X) to Single-Mode SC Type Fiber Optic Industrial Media Converter, -40 ~ 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
367.27€  
10/100/1000TX to SFP Type Fiber Optic Gigabit Industrial Media Converter EKI-2741F-AE 10/100/1000TX to SFP Type Fiber Optic Gigabit Industrial Media Converter Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
221.11€  
10/100/1000TX to 1000Base-LX SC Type Fiber Optic Gigabit Industrial Media Converter EKI-2741LX-AE 10/100/1000TX to 1000Base-LX SC Type Fiber Optic Gigabit Industrial Media Converter Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
370.24€  
10/100/1000TX to 1000Base-LX SC Type Fiber Optic Gigabit Industrial Media Converter, Wide Temp., -40 ~ 75°C EKI-2741LXI-AE 10/100/1000TX to 1000Base-LX SC Type Fiber Optic Gigabit Industrial Media Converter, Wide Temp., -40 ~ 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
569.94€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -10 kuni 60°C IMC-21A-M-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -10 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
147.60€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -40 kuni 75°C IMC-21A-M-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
192.10€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -10 kuni 60°C IMC-21A-M-ST Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -10 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
147.60€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -40 kuni 75°C IMC-21A-M-ST-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
192.10€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -10 kuni 60°C IMC-21A-S-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -10 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
208.10€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -40 kuni 75°C IMC-21A-S-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
270.79€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi-mode, ST; moodul Nrack süsteemile CSM-200-1213 Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi-mode, ST; moodul Nrack süsteemile Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
212.45€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi-mode, SC; moodul Nrack süsteemile CSM-200-1214 Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi-mode, SC; moodul Nrack süsteemile Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
212.45€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single-mode, SC; moodul Nrack süsteemile CSM-200-1218 Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single-mode, SC; moodul Nrack süsteemile Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
297.64€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, Multi Mode, LC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40° kuni PTC-101-M-LC-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, Multi Mode, LC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40° kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
493.26€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, LC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-M-LC-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, LC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
493.26€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni PTC-101-M-SC-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
493.26€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-M-SC-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
493.26€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni PTC-101-M-ST-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
493.26€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-M-ST-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
493.26€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, LC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni PTC-101-S-LC-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, LC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
681.30€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, LC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-S-LC-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, LC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
681.30€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni PTC-101-S-SC-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
681.30€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-S-SC-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
681.30€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni PTC-101-S-ST-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
681.30€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-S-ST-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
681.30€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C IMC-P101-M-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
428.43€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C IMC-P101-M-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
533.69€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C IMC-P101-M-ST Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
466.94€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C IMC-P101-M-ST-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
630.56€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C IMC-P101-S-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
596.36€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C IMC-P101-S-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
745.86€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C IMC-P101-S-ST Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
648.73€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C IMC-P101-S-ST-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
879.35€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 0 kuni 60°C IMC-101-M-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
216.52€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -40 kuni 75°C IMC-101-M-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
303.89€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -40 kuni 75°C IMC-101-M-ST-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
303.89€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 40km, SC, 0 kuni 60°C IMC-101-S-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 40km, SC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
351.91€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 80km, SC, 0 kuni 60°C IMC-101-S-SC-80 Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 80km, SC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1315.64€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 80km, SC,-40 kuni 75°C IMC-101-S-SC-80-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 80km, SC,-40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1373.98€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 40km, SC,-40 kuni 75°C IMC-101-S-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 40km, SC,-40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
414.31€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -10 kuni 60°C IMC-21-M-ST Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -10 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
137.55€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, 0 kuni 60°C IMC-101G Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
399.66€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, -40 kuni 75°C IMC-101G-T Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
466.41€  
16-pesane shassi süsteem FO konverteritele TFC-1** TFC-1600 16-pesane shassi süsteem FO konverteritele TFC-1** Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
349.00€  
TFC-1600 SNMP moodul TFC-1600MM TFC-1600 SNMP moodul Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
116.67€  
TFC-1600 lisatoiteplokk 100-240V TFC-1600RP TFC-1600 lisatoiteplokk 100-240V Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
209.00€  
IP30 Slim type Industrial Fast Ethernet Media Converter SC MM (-40 to 75 degree C) IFT-802T IP30 Slim type Industrial Fast Ethernet Media Converter SC MM (-40 to 75 degree C) Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
160.22€  
IP30 Slim type Industrial Fast Ethernet Media Converter SC SM-15KM (-40 to 75 degree C) IFT-802TS15 IP30 Slim type Industrial Fast Ethernet Media Converter SC SM-15KM (-40 to 75 degree C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
175.78€  
IP30 Slim type Industrial Fast Ethernet Media Converter SFP (-40 to 75 degree C) IFT-805AT IP30 Slim type Industrial Fast Ethernet Media Converter SFP (-40 to 75 degree C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
110.44€  
IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Gigabit Converter IGT-902 IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Gigabit Converter Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
155.56€  
IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Converter (-30 to 75C) IGT-902T IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Converter (-30 to 75C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
172.67€  
IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Gigabit Converter IGT-902S IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Gigabit Converter Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
166.44€  
IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Converter (-30 to 75C) IGT-902TS IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Converter (-30 to 75C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
183.56€  
IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter IGT-905A IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
124.44€  
Mini GBIC SX Module (-40 to 75 C) DDM Supported MGB-TSX Mini GBIC SX Module (-40 to 75 C) DDM Supported Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
49.78€  
Mini GBIC LX Module (-40 to 75 C) MGB-TLX Mini GBIC LX Module (-40 to 75 C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
59.11€  
Multi-mode 100Mbps SFP fiber transceiver (2KM) - (-40 to 75 C) MFB-TFX Multi-mode 100Mbps SFP fiber transceiver (2KM) - (-40 to 75 C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
42.00€  
Single Mode 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver  - (-40 to 75 C) MFB-TF20 Single Mode 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver - (-40 to 75 C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
52.89€  
15-slot 19" Media Converter Chassis with Redundant Power Option MC-1500R 15-slot 19" Media Converter Chassis with Redundant Power Option Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
290.89€  
15-slot 19" Media Converter Chassis with Redundant Power Option MC-1500R48 15-slot 19" Media Converter Chassis with Redundant Power Option Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
286.22€  
130W Redudant Power Supply, 100-240VAC for MC-1500R/48 MC15-RPS130 130W Redudant Power Supply, 100-240VAC for MC-1500R/48 Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
96.44€  
DC -48V Redudant Power Supply for MC-1500R/48 MC15-RPS48 DC -48V Redudant Power Supply for MC-1500R/48 Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
68.44€  
15-slot 19" Media Converter Chassis MC-1500 15-slot 19" Media Converter Chassis Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
242.67€  
7-Slot 10" Media Converter Chassis MC-700 7-Slot 10" Media Converter Chassis Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
144.67€  
19" 16-slot  Web/Smart Media Converter Chassis (AC Power) with redudant power option MC-1600MR 19" 16-slot Web/Smart Media Converter Chassis (AC Power) with redudant power option Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
339.11€  
19" 16-slot  Web/Smart Media Converter Chassis (-48VDC) with redudant power option MC-1600MR48 19" 16-slot Web/Smart Media Converter Chassis (-48VDC) with redudant power option Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
340.67€  
19" 16-slot SNMP Managed Media Converter Chassis (AC Power) with redudant power option MC-1610MR 19" 16-slot SNMP Managed Media Converter Chassis (AC Power) with redudant power option Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
421.56€  
19" 16-slot  SNMP Managed Media Converter Chassis (-48VDC) with redudant power option MC-1610MR48 19" 16-slot SNMP Managed Media Converter Chassis (-48VDC) with redudant power option Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
416.89€  
130W Redudant Power Supply, 100-240VAC for MC-1600MR/48 MC-RPS130 130W Redudant Power Supply, 100-240VAC for MC-1600MR/48 Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
129.11€  
130W Redudant Power Supply, DC -48V for MC-1600MR/48 (MC-1610MR) MC-RPS48 130W Redudant Power Supply, DC -48V for MC-1600MR/48 (MC-1610MR) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
90.22€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 100/1000BaseSX, multi mode, SC, 0.5km, -10 kuni 60°C IMC-21GA-SX-SC Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 100/1000BaseSX, multi mode, SC, 0.5km, -10 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
271.06€  
Moxa IMC-21GA IMC-21GA Moxa IMC-21GA Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
192.64€  
Kontaktid
Abi ja Info
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid