Serial Servers

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
1 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse NPort IA5150A 1 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse Laos
Eesti: 2
264.54€  
RS-232 server, 1 port, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W NPort 5110A/EU RS-232 server, 1 port, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W Laos
Eesti: 7
113.14€  
RS-422/485 server, 1 port, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W NPort 5130A-T RS-422/485 server, 1 port, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W Laos
Eesti: 1
175.82€  
RS-232 server, 2 port, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W NPort 5210A/EU RS-232 server, 2 port, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W Laos
Eesti: 2
183.95€  
RS-232 server, 4 porti, LCD display + toiteplokk NPort 5410/EU RS-232 server, 4 porti, LCD display + toiteplokk Laos
Eesti: 1
435.21€  
Kinnituskomplekt DIN latile (Nport seadmetele) DK35A Kinnituskomplekt DIN latile (Nport seadmetele) Laos
Eesti: 12
4.07€  
RS-422/485 server, 1 port, 0 kuni 55°C, EU toiteplokk NPort 5130/EU RS-422/485 server, 1 port, 0 kuni 55°C, EU toiteplokk Laos
Eesti: 7
119.39€  
RS-232/422/485 server, 1 port, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W NPort 5150A/EU RS-232/422/485 server, 1 port, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W Laos
Eesti: 2
137.55€  
RS-232/422/485 server, 1 port, 0 kuni 55°C NPort 5150/EU RS-232/422/485 server, 1 port, 0 kuni 55°C Laos
Eesti: 2
125.35€  
RS-232/422/485 secure terminal server, 2 porti NPort 6250/EU RS-232/422/485 secure terminal server, 2 porti Laos
Eesti: 1
310.44€  
RS-232/422/485 secure terminal server, 2 porti, Multi Mode Fiber Ethernet NPort 6250-M-SC/EU RS-232/422/485 secure terminal server, 2 porti, Multi Mode Fiber Ethernet Laos
Eesti: 2
493.54€  
1 port RS-232/422/485 server, 1 x100BaseF(X) multi-mode SC port, 2 x DC toide, 0 kuni 55°C, opt. Isol. 2KV NPort IA-5150I-M-SC 1 port RS-232/422/485 server, 1 x100BaseF(X) multi-mode SC port, 2 x DC toide, 0 kuni 55°C, opt. Isol. 2KV Laos
Eesti: 1
445.51€  
RS-232/422/485 device server, 1 port, 10/100Mbps Ethernet NPort DE-311/EU RS-232/422/485 device server, 1 port, 10/100Mbps Ethernet Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
131.05€  
RS-232/422/485 device server, 1 port, 10Mbps Ethernet NPort DE-211/EU RS-232/422/485 device server, 1 port, 10Mbps Ethernet Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
124.80€  
1 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 55°C, opt. Isol. 2KV NPort IA-5150I 1 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 55°C, opt. Isol. 2KV Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
308.22€  
1 port RS-232/422/485 server, 1 x100BaseF(X) multi-mode SC port, 2 x DC toide, 0 kuni 55°C NPort IA-5150-M-SC 1 port RS-232/422/485 server, 1 x100BaseF(X) multi-mode SC port, 2 x DC toide, 0 kuni 55°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
331.01€  
1 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, opt. Isol NPort IA5150AI 1 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, opt. Isol Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
341.32€  
1 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse NPort IA5150A-T 1 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
331.01€  
1 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, opt. Is NPort IA5150AI-T 1 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, opt. Is Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
428.96€  
2 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse NPort IA5250A 2 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
293.57€  
2 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, opt. Isol NPort IA5250AI 2 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, opt. Isol Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
414.31€  
2 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse NPort IA5250A-T 2 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
364.39€  
2 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, opt. Is NPort IA5250AI-T 2 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, opt. Is Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
518.49€  
4 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse NPort IA5450A 4 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
495.00€  
4 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, opt. Isol NPort IA5450AI 4 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, opt. Isol Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
689.16€  
4 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse NPort IA5450A-T 4 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
605.86€  
4 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, opt. Is NPort IA5450AI-T 4 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, opt. Is Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
859.82€  
RS-232 server, 1 port, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W NPort 5110A-T RS-232 server, 1 port, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
175.82€  
RS-422/485 server, 1 port, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W NPort 5130A/EU RS-422/485 server, 1 port, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
131.32€  
RS-232/422/485 server, 1 port, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W, PoE toide NPort P5150A RS-232/422/485 server, 1 port, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W, PoE toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
220.59€  
RS-232/422/485 server, 1 port, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W NPort 5150A-T RS-232/422/485 server, 1 port, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
179.89€  
RS-422/485 server, 2 port, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W NPort 5230A/EU RS-422/485 server, 2 port, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
183.95€  
RS-422/485 server, 2 port, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W NPort 5230A-T RS-422/485 server, 2 port, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
230.35€  
RS-232/422/485 server, 2 port, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W NPort 5250A-T RS-232/422/485 server, 2 port, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
256.67€  
RS-232 server, 2 porti, 0 kuni 55°C + toiteplokk NPort 5210/EU RS-232 server, 2 porti, 0 kuni 55°C + toiteplokk Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
177.99€  
RS-422/485 server, 2 porti, 0 kuni 55°C + toiteplokk NPort 5232/EU RS-422/485 server, 2 porti, 0 kuni 55°C + toiteplokk Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
179.89€  
RS-422/485 server, 2 porti, 0 kuni 55°C, opt. Isol. 2KV NPort 5232I RS-422/485 server, 2 porti, 0 kuni 55°C, opt. Isol. 2KV Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
230.35€  
RS-422/485 server, 4 porti, LCD display + toiteplokk NPort 5430/EU RS-422/485 server, 4 porti, LCD display + toiteplokk Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
495.44€  
RS-422/485 server, 4 porti, opt. isol. 2KV, LCD display + toiteplokk NPort 5430I/EU RS-422/485 server, 4 porti, opt. isol. 2KV, LCD display + toiteplokk Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
655.80€  
RS-232/422/485 serial device server, 4 porti, -40 kuni 75°C NPort 5450-T RS-232/422/485 serial device server, 4 porti, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
589.31€  
RS-232/422/485 serial device server, 4 porti, 0 kuni 60°C + toiteplokk NPort 5450/EU RS-232/422/485 serial device server, 4 porti, 0 kuni 60°C + toiteplokk Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
522.56€  
RS-232/422/485 serial device server, 4 porti, opt. isol. 2KV, -40 kuni 75°C NPort 5450I-T RS-232/422/485 serial device server, 4 porti, opt. isol. 2KV, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
768.12€  
RS-232/422/485 serial device server, 4 porti, opt. isol. 2KV + toiteplokk NPort 5450I/EU RS-232/422/485 serial device server, 4 porti, opt. isol. 2KV + toiteplokk Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
739.08€  
RS-232/422/485 serial device server, 8 x RJ45 porti , 100-240 VAC toide, -40 kuni 75°C NPort 5650-8-T/EU RS-232/422/485 serial device server, 8 x RJ45 porti , 100-240 VAC toide, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1067.92€  
RS-232/422/485 serial device server, 16 x RJ45 porti , 100-240 VAC toide, -40 kuni 75°C NPort 5650-16-T/EU RS-232/422/485 serial device server, 16 x RJ45 porti , 100-240 VAC toide, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1351.19€  
RS-232 serial device server, 8 x DB9M porti, 12-48VDC toide NPort 5610-8-DTL/EU RS-232 serial device server, 8 x DB9M porti, 12-48VDC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
626.76€  
RS-232 serial device server, 8 x DB9M porti, 12-48VDC toide, -40 kuni 75°C NPort 5610-8-DTL-T RS-232 serial device server, 8 x DB9M porti, 12-48VDC toide, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
784.93€  
RS-232/422/485 device server, 8 x DB9M porti, 12-48VDC toide NPort 5650-8-DTL/EU RS-232/422/485 device server, 8 x DB9M porti, 12-48VDC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
697.56€  
RS-232/422/485 device server, 8 x DB9M porti, 12-48VDC toide, -40 kuni 75°C NPort 5650-8-DTL-T RS-232/422/485 device server, 8 x DB9M porti, 12-48VDC toide, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
870.13€  
RS-232/422/485 device server, 8 x DB9M porti, 12-48VDC toide, opt. Isol. 2KV NPort 5650I-8-DTL/EU RS-232/422/485 device server, 8 x DB9M porti, 12-48VDC toide, opt. Isol. 2KV Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1088.82€  
RS-232/422/485 device server, 8 x DB9M porti, 12-48VDC toide, opt. Isol. 2KV, -40 to 75°C NPort 5650I-8-DTL-T RS-232/422/485 device server, 8 x DB9M porti, 12-48VDC toide, opt. Isol. 2KV, -40 to 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1359.59€  
4 x RS-232/422/485 porti, 3 x 10/100M Ethernet porti, 2 x 100M multi-mode SC, 15 KV ESD, 12-48 VDC, -40 kuni 75°C NPort S8455I-MM-SC-T 4 x RS-232/422/485 porti, 3 x 10/100M Ethernet porti, 2 x 100M multi-mode SC, 15 KV ESD, 12-48 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1384.56€  
4 x RS-232/422/485 porti, 3 x 10/100M Ethernet porti, 2 x 100M single-mode SC, 15 KV ESD, 12-48 VDC, 0 kuni 60°C NPort S8455I-SS-SC 4 x RS-232/422/485 porti, 3 x 10/100M Ethernet porti, 2 x 100M single-mode SC, 15 KV ESD, 12-48 VDC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1534.33€  
4 x RS-232/422/485 porti, 3 x 10/100M Ethernet porti, 2 x 100M single-mode SC, 15 KV ESD, 12-48 VDC, -40 kuni 75°C NPort S8455I-SS-SC-T 4 x RS-232/422/485 porti, 3 x 10/100M Ethernet porti, 2 x 100M single-mode SC, 15 KV ESD, 12-48 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1767.67€  
Serial seadmete server, RS-232/422/485 x 8 porti, 2 x LAN, 2 x AC toitesisend, -40 kuni 75°C CN2650-8-2AC-T/EU Serial seadmete server, RS-232/422/485 x 8 porti, 2 x LAN, 2 x AC toitesisend, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1573.95€  
Serial seadmete server, RS-232/422/485 x 8 porti, 2 x LAN, 2 x AC toitesisend, -40 kuni 75°C CN2650-16-2AC-T/EU Serial seadmete server, RS-232/422/485 x 8 porti, 2 x LAN, 2 x AC toitesisend, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2000.74€  
Serial seadmete server, RS-232/422/485 x 16 porti, 2 x LAN, opt. Isol. 2KV CN2650I-16/EU Serial seadmete server, RS-232/422/485 x 16 porti, 2 x LAN, opt. Isol. 2KV Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1890.30€  
RS-232/422/485 secure terminal server, 8 porti, 100-240 VAC toide, -40 kuni 75°C NPort 6650-8-T/EU RS-232/422/485 secure terminal server, 8 porti, 100-240 VAC toide, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1356.89€  
RS-232/422/485 secure terminal server, 8 porti,  ±48 VDC toide NPort 6650-8-48V RS-232/422/485 secure terminal server, 8 porti, ±48 VDC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1003.62€  
RS-232/422/485 secure terminal server, 16 porti, 100-240 VAC toide, -40 kuni 75°C NPort 6650-16-T/EU RS-232/422/485 secure terminal server, 16 porti, 100-240 VAC toide, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1777.99€  
RS-232/422/485 secure terminal server, 16 porti,  ±48 VDC toide NPort 6650-16-48V RS-232/422/485 secure terminal server, 16 porti, ±48 VDC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1111.89€  
RS-232/422/485 secure terminal server, 32 porti, 100-240 VAC toide NPort 6650-32/EU RS-232/422/485 secure terminal server, 32 porti, 100-240 VAC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1584.25€  
RS-232/422/485 secure terminal server, 32 porti,  ±48 VDC toide NPort 6650-32-48V RS-232/422/485 secure terminal server, 32 porti, ±48 VDC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1671.90€  
RS-232/422/485 802.11a/b/g WLAN Server, 1 port, -40 kuni 75°C NPort W2150A-T RS-232/422/485 802.11a/b/g WLAN Server, 1 port, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
443.34€  
RS-232/422/485 802.11a/b/g WLAN Server, 2 porti, -40 kuni 75°C NPort W2250A-T RS-232/422/485 802.11a/b/g WLAN Server, 2 porti, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
495.44€  
RS-232 server, 2 port, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W NPort 5210A-T RS-232 server, 2 port, -40 kuni 75°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
230.35€  
1 x RS-232 ja 1 x RS-422/485  server, 0 kuni 55°C + toiteplokk NPort 5230/EU 1 x RS-232 ja 1 x RS-422/485 server, 0 kuni 55°C + toiteplokk Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
177.99€  
RS-232 server, 1 port, -40 kuni 75°C NPort 5110-T RS-232 server, 1 port, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
159.80€  
RS-232 server, 2 porti, -40 kuni 75°C NPort 5210-T RS-232 server, 2 porti, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
238.49€  
1 x RS-232 ja 1 x RS-422/485  server, 0 kuni 55°C NPort 5230 1 x RS-232 ja 1 x RS-422/485 server, 0 kuni 55°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
167.67€  
1 x RS-232 ja 1 x RS-422/485  server, -40 kuni 75°C NPort 5230-T 1 x RS-232 ja 1 x RS-422/485 server, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
234.42€  
RS-232 server, 4 porti, LCD display NPort 5410 RS-232 server, 4 porti, LCD display Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
426.79€  
RS-422/485 server, 4 porti, LCD display NPort 5430 RS-422/485 server, 4 porti, LCD display Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
491.36€  
RS-422/485 server, 4 porti, opt. isol. 2KV, LCD display NPort 5430I RS-422/485 server, 4 porti, opt. isol. 2KV, LCD display Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
649.55€  
RS-232 serial device server, 16 x RJ45 porti, 48VDC toide NPort 5610-16-48V RS-232 serial device server, 16 x RJ45 porti, 48VDC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
940.95€  
RS-232 serial device server, 8 x RJ45 porti, 100-240 VAC toide NPort 5610-8/EU RS-232 serial device server, 8 x RJ45 porti, 100-240 VAC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
672.35€  
RS-232 serial device server, 8 x RJ45 porti, 48VDC toide NPort 5610-8-48V RS-232 serial device server, 8 x RJ45 porti, 48VDC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
724.43€  
RS-422/485 serial device server, 16 x RJ45 porti, 100-240VAC toide NPort 5630-16/EU RS-422/485 serial device server, 16 x RJ45 porti, 100-240VAC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
903.50€  
RS-422/485 serial device server, 8 x RJ45 porti, 100-240VAC toide NPort 5630-8/EU RS-422/485 serial device server, 8 x RJ45 porti, 100-240VAC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
711.95€  
RS-232 secure terminal server, 32 porti, 100-240 VAC toide NPort 6610-32/EU RS-232 secure terminal server, 32 porti, 100-240 VAC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1521.85€  
RS-232/422/485 server, 2 port, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W NPort 5250A/EU RS-232/422/485 server, 2 port, 0 kuni 60°C, serial/LAN/toite ülepingekaitse, madal voolutarve - 1 W Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
204.04€  
RS-422/485 server, 2 porti, 0 kuni 55°C NPort 5232 RS-422/485 server, 2 porti, 0 kuni 55°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
167.67€  
RS-422/485 server, 2 porti, -40 kuni 75°C, opt. Isol. 2KV NPort 5232I-T RS-422/485 server, 2 porti, -40 kuni 75°C, opt. Isol. 2KV Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
293.02€  
RS-422/485 server, 2 porti, -40 kuni 75°C NPort 5232-T RS-422/485 server, 2 porti, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
244.45€  
RS-232/422/485 serial device server, 4 porti, opt. isol. 2KV NPort 5450I RS-232/422/485 serial device server, 4 porti, opt. isol. 2KV Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
728.78€  
RS-232 serial device server, 8 x DB9M porti, 48VDC toide NPort 5610-8-DT/EU RS-232 serial device server, 8 x DB9M porti, 48VDC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
670.45€  
RS-232 serial device server, 8 x RJ45 porti, 48VDC toide NPort 5610-8-DT-J/EU RS-232 serial device server, 8 x RJ45 porti, 48VDC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
670.45€  
RS-232/422/485 serial device server, 16 x RJ45 porti , 100-240 VAC toide NPort 5650-16/EU RS-232/422/485 serial device server, 16 x RJ45 porti , 100-240 VAC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
993.04€  
RS-232/422/485 serial device server, 16 x RJ45 porti , 100BaseF(X) multi-mode fiiber (SC) NPort 5650-16-M-SC/EU RS-232/422/485 serial device server, 16 x RJ45 porti , 100BaseF(X) multi-mode fiiber (SC) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1255.41€  
RS-232/422/485 serial device server, 16 x RJ45 porti , 100BaseF(X) single-mode fiiber (SC) NPort 5650-16-S-SC/EU RS-232/422/485 serial device server, 16 x RJ45 porti , 100BaseF(X) single-mode fiiber (SC) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1305.34€  
RS-232/422/485 serial device server, 8 x RJ45 porti , 100-240 VAC toide NPort 5650-8/EU RS-232/422/485 serial device server, 8 x RJ45 porti , 100-240 VAC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
853.58€  
RS-232/422/485 device server, 8 x DB9M porti, 12-48VDC toide NPort 5650-8-DT/EU RS-232/422/485 device server, 8 x DB9M porti, 12-48VDC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
745.33€  
RS-232/422/485 device server, 8 x RJ45 porti, 12-48VDC toide NPort 5650-8-DT-J/EU RS-232/422/485 device server, 8 x RJ45 porti, 12-48VDC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
745.33€  
RS-232/422/485 serial device server, 8 x RJ45 porti , 100BaseF(X) multi-mode fiiber (SC) NPort 5650-8-M-SC/EU RS-232/422/485 serial device server, 8 x RJ45 porti , 100BaseF(X) multi-mode fiiber (SC) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1009.87€  
RS-232/422/485 serial device server, 8 x RJ45 porti , 100BaseF(X) single-mode fiiber (SC) NPort 5650-8-S-SC/EU RS-232/422/485 serial device server, 8 x RJ45 porti , 100BaseF(X) single-mode fiiber (SC) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1057.62€  
RS-232/422/485 device server, 8 x DB9M porti, 12-48VDC toide, opt. Isol. 2KV NPort 5650I-8-DT/EU RS-232/422/485 device server, 8 x DB9M porti, 12-48VDC toide, opt. Isol. 2KV Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1143.09€  
RS-232/422/485 secure terminal server, 1 port NPort 6150/EU RS-232/422/485 secure terminal server, 1 port Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
231.17€  
RS-232/422/485 secure terminal server, 2 porti, Single Mode Fiber Ethernet NPort 6250-S-SC/EU RS-232/422/485 secure terminal server, 2 porti, Single Mode Fiber Ethernet Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
555.94€  
RS-232/422/485 secure terminal server, 4 porti, lisamooduli võimalus, toiteplokk kaasas NPort 6450/EU RS-232/422/485 secure terminal server, 4 porti, lisamooduli võimalus, toiteplokk kaasas Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
516.33€  
RS-232 secure terminal server, 16 porti, 100-240 VAC toide NPort 6610-16/EU RS-232 secure terminal server, 16 porti, 100-240 VAC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1220.14€  
RS-232 secure terminal server, 16 porti,  ±48 VDC toide NPort 6610-16-48V RS-232 secure terminal server, 16 porti, ±48 VDC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1238.86€  
RS-232 secure terminal server, 32 porti,  ±48 VDC toide NPort 6610-32-48V RS-232 secure terminal server, 32 porti, ±48 VDC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1684.37€  
RS-232 secure terminal server, 8 porti, 100-240 VAC toide NPort 6610-8/EU RS-232 secure terminal server, 8 porti, 100-240 VAC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
939.05€  
RS-232 secure terminal server, 8 porti,  ±48 VDC toide NPort 6610-8-48V RS-232 secure terminal server, 8 porti, ±48 VDC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
980.57€  
RS-232/422/485 secure terminal server, 16 porti, 100-240 VAC toide NPort 6650-16/EU RS-232/422/485 secure terminal server, 16 porti, 100-240 VAC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1111.89€  
RS-232/422/485 secure terminal server, 8 porti, 100-240 VAC toide NPort 6650-8/EU RS-232/422/485 secure terminal server, 8 porti, 100-240 VAC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1092.89€  
1 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 55°C NPort IA-5150 1 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 55°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
239.30€  
1 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, -40 kuni 75°C NPort IA-5150-T 1 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
320.71€  
1 port RS-232/422/485 server, 1 x100BaseF(X) single-mode SC port, 2 x DC toide, 0 kuni 55°C, opt. Isol. 2KV NPort IA-5150I-S-SC 1 port RS-232/422/485 server, 1 x100BaseF(X) single-mode SC port, 2 x DC toide, 0 kuni 55°C, opt. Isol. 2KV Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
493.54€  
1 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, opt. isol. 2KV, -40 kuni 75°C NPort IA-5150I-T 1 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, opt. isol. 2KV, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
399.66€  
1 port RS-232/422/485 server, 1 x100BaseF(X) single-mode SC port, 2 x DC toide, -40 kuni 75°C NPort IA-5150-S-SC-T 1 port RS-232/422/485 server, 1 x100BaseF(X) single-mode SC port, 2 x DC toide, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
530.98€  
1 port RS-232/422/485 server, 1 x100BaseF(X) single-mode SC port, 2 x DC toide, opt. isol. 2KV, -40 kuni 75°C NPort IA-5150I-S-SC-T 1 port RS-232/422/485 server, 1 x100BaseF(X) single-mode SC port, 2 x DC toide, opt. isol. 2KV, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
641.13€  
1 port RS-232/422/485 server, 1 x100BaseF(X) single-mode SC port, 2 x DC toide, 0 kuni 55°C NPort IA-5150-S-SC 1 port RS-232/422/485 server, 1 x100BaseF(X) single-mode SC port, 2 x DC toide, 0 kuni 55°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
374.69€  
1 port RS-232/422/485 server, 1 x100BaseF(X) multi-mode SC port, 2 x DC toide, -40 kuni 75°C NPort IA-5150-M-SC-T 1 port RS-232/422/485 server, 1 x100BaseF(X) multi-mode SC port, 2 x DC toide, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
468.31€  
1 port RS-232/422/485 server, 1 x100BaseF(X) multi-mode SC port, 2 x DC toide, opt. isol. 2KV, -40 kuni 75°C NPort IA-5150I-M-SC-T 1 port RS-232/422/485 server, 1 x100BaseF(X) multi-mode SC port, 2 x DC toide, opt. isol. 2KV, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
578.73€  
2 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 55°C NPort IA-5250 2 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, 0 kuni 55°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
264.54€  
2 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, -40 kuni 75°C NPort IA-5250-T 2 port RS-232/422/485 server, 2 x 10/100BaseT(X) (üks IP), 2 x DC toide, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
351.91€  
TTL Server, 10/100Mbps NE-4100T Serial TTL TTL Server, 10/100Mbps Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
50.47€  
4 x RS-232/422/485 porti, 3 x 10/100M Ethernet porti, 2 x 100M multi-mode SC, 15 KV ESD, 12-48 VDC, 0 kuni 60°C NPort S8455I-MM-SC 4 x RS-232/422/485 porti, 3 x 10/100M Ethernet porti, 2 x 100M multi-mode SC, 15 KV ESD, 12-48 VDC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1261.66€  
RS-422/485 server / moodul, 10/100BaseT(x), RJ45 NE-4110A RS-422/485 server / moodul, 10/100BaseT(x), RJ45 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
54.53€  
RS-232 server / moodul 2-le seadmele, 10/100BaseT(x), RJ45 NE-4120S RS-232 server / moodul 2-le seadmele, 10/100BaseT(x), RJ45 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
58.60€  
RS-422/485 server / moodul, 10/100BaseT(x), RJ45 NE-4120A RS-422/485 server / moodul, 10/100BaseT(x), RJ45 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
64.57€  
Serial seadmete server, RS-232 x 8 porti, 100 - 240 VAC toide CN2510-8/EU Serial seadmete server, RS-232 x 8 porti, 100 - 240 VAC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
837.03€  
Serial seadmete server, RS-232 x 16 porti, 100 - 240 VAC toide CN2510-16/EU Serial seadmete server, RS-232 x 16 porti, 100 - 240 VAC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
934.70€  
Serial seadmete server, RS-232 x 8 porti, 2 x LAN CN2610-8/EU Serial seadmete server, RS-232 x 8 porti, 2 x LAN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1034.82€  
Serial seadmete server, RS-232 x 16 porti, 2 x LAN CN2610-16/EU Serial seadmete server, RS-232 x 16 porti, 2 x LAN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1311.58€  
Serial seadmete server, RS-232 x 8 porti, 2 x LAN, 2 x AC toitesisend CN2610-8-2AC/EU Serial seadmete server, RS-232 x 8 porti, 2 x LAN, 2 x AC toitesisend Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1132.51€  
Serial seadmete server, RS-232 x 16 porti, 2 x LAN, 2 x AC toitesisend CN2610-16-2AC/EU Serial seadmete server, RS-232 x 16 porti, 2 x LAN, 2 x AC toitesisend Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1409.53€  
Serial seadmete server, RS-232/422/485 x 8 porti, 2 x LAN CN2650-8/EU Serial seadmete server, RS-232/422/485 x 8 porti, 2 x LAN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1059.79€  
Serial seadmete server, RS-232/422/485 x 8 porti, 2 x LAN, 2 x AC toitesisend CN2650-8-2AC/EU Serial seadmete server, RS-232/422/485 x 8 porti, 2 x LAN, 2 x AC toitesisend Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1155.57€  
Serial seadmete server, RS-232/422/485 x 8 porti, 2 x LAN CN2650-16/EU Serial seadmete server, RS-232/422/485 x 8 porti, 2 x LAN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1372.08€  
Serial seadmete server, RS-232/422/485 x 8 porti, 2 x LAN, 2 x AC toitesisend CN2650-16-2AC/EU Serial seadmete server, RS-232/422/485 x 8 porti, 2 x LAN, 2 x AC toitesisend Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1467.86€  
RS-232 server / moodul 2-le seadmele, 10/100BaseT(x), RJ45, -40 kuni 75°C NE-4120S-T RS-232 server / moodul 2-le seadmele, 10/100BaseT(x), RJ45, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
90.89€  
RS-232 server, 1 port, 0 kuni 55°C NPort 5110/EU RS-232 server, 1 port, 0 kuni 55°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
109.07€  
RS-232 server, 2 porti, 0 kuni 55°C NPort 5210 RS-232 server, 2 porti, 0 kuni 55°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
167.67€  
RS-422/485 server, 2 porti, 0 kuni 55°C, opt. Isol. 2KV + toiteplokk NPort 5232I/EU RS-422/485 server, 2 porti, 0 kuni 55°C, opt. Isol. 2KV + toiteplokk Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
236.59€  
RS-232/422/485 serial device server, 4 porti NPort 5450 RS-232/422/485 serial device server, 4 porti Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
512.26€  
RS-232 serial device server, 16 x RJ45 porti, 100-240 VAC toide NPort 5610-16/EU RS-232 serial device server, 16 x RJ45 porti, 100-240 VAC toide Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
866.07€  
RS232/RS-422/RS485 to Ethernet (TP) Converter ICS-100 RS232/RS-422/RS485 to Ethernet (TP) Converter Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
80.48€  
RS232/RS-422/RS485 to 100Base-FX Fiber Optic (MM, 2KM) Converter ICS-102 RS232/RS-422/RS485 to 100Base-FX Fiber Optic (MM, 2KM) Converter Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
80.83€  
RS232/RS-422/RS485 to 100Base-FX Fiber Optic (SM, 15KM) Converter ICS-102S15 RS232/RS-422/RS485 to 100Base-FX Fiber Optic (SM, 15KM) Converter Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
95.83€  
RS-232/422/485 secure terminal server, 4 porti, lisamooduli võimalus, -40 kuni 75°C NPort 6450-T RS-232/422/485 secure terminal server, 4 porti, lisamooduli võimalus, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
624.58€  
DB62(M) - 8 x DB25(M) Cable [RS-232] (Opt8C) CBL-M62M25x8-100 DB62(M) - 8 x DB25(M) Cable [RS-232] (Opt8C) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
33.37€  
RS-232 server / moodul, 10/100BaseT(x), RJ45 NE-4110S RS-232 server / moodul, 10/100BaseT(x), RJ45 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
54.53€  
CBL-M68M9x8-100 (Opt8D+) / SCSI VHDCI 68 to 8 x DB9(M) Cable (CP-118EL-A, CP-168EL-A) CBL-M68M9x8-100 CBL-M68M9x8-100 (Opt8D+) / SCSI VHDCI 68 to 8 x DB9(M) Cable (CP-118EL-A, CP-168EL-A) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
52.10€  
CBL-M68M25x8-100 (Opt8C+) / SCSI VHDCI 68 to 8 x DB25(M) Cable with 100cm (CP-118EL-A, CP-168EL-A) CBL-M68M25x8-100 CBL-M68M25x8-100 (Opt8C+) / SCSI VHDCI 68 to 8 x DB25(M) Cable with 100cm (CP-118EL-A, CP-168EL-A) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
54.27€  
RS-232/422/485 secure terminal server, 2 porti, Multi Mode Fiber Ethernet, -40 - 75°C NPort 6250-M-SC-T RS-232/422/485 secure terminal server, 2 porti, Multi Mode Fiber Ethernet, -40 - 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
506.01€  
4-port RS-232/422/485 Serial Device Server EKI-1524-BE 4-port RS-232/422/485 Serial Device Server Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
353.89€  
Kontaktid
Abi ja Info
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk