USB pikendajad

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
USB 3.0 Y-kaabel A (F) - 2 x A (M) 0.5m
31112 USB 3.0 Y-kaabel A (F) - 2 x A (M) 0.5m Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 2
7.92€  
USB 2.0 hub: 4 porti, 10.0m pikenduskaabel 42630 USB 2.0 hub: 4 porti, 10.0m pikenduskaabel Laos
Eesti: 9
19.08€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 20.0m 42631 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 20.0m Laos
Eesti: 5
25.75€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 8.0m 42780 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 8.0m Laos
Eesti: 5
27.08€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 5.0m 42817 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 5.0m Laos
Eesti: 10
18.75€  
USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 5.0m (max lisatava kaabli pikkus on 1.2m) 43155 USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 5.0m (max lisatava kaabli pikkus on 1.2m) Laos
Eesti: 6
30.75€  
USB 1.1 pikendaja üle CAT5e, kuni 40m 93321 USB 1.1 pikendaja üle CAT5e, kuni 40m Laos
Eesti: 3
20.50€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 12.0m 42782 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 12.0m Laos
Eesti: 5
33.75€  
USB 2.0 pikendaja läbi CAT5e/6 kuni 100m, lisatoitega 42694 USB 2.0 pikendaja läbi CAT5e/6 kuni 100m, lisatoitega Laos
Eesti: 5
76.67€  
USB 2.0 pikendaja läbi CAT5/5e/6, kuni 100m, lisatoitega 69074 USB 2.0 pikendaja läbi CAT5/5e/6, kuni 100m, lisatoitega Laos
Eesti: 6
73.30€  
USB 1.1 võimenduskomplekt kuni 50.0m 42805 USB 1.1 võimenduskomplekt kuni 50.0m Laos
Eesti: 2
42.64€  
USB 2.0 / 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 1 port 00-00316 USB 2.0 / 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 1 port Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
291.86€  
USB 2.0 / 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 1 port 00-00298 USB 2.0 / 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 1 port Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
319.76€  
USB 2.0 / 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 4 porti 00-00257 USB 2.0 / 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 4 porti Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
341.67€  
USB 2.0 / 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 2 porti, kaugtoitega vastuvõtja 00-00253 USB 2.0 / 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 2 porti, kaugtoitega vastuvõtja Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
364.05€  
USB 2.0 / 1.1 pikendaja läbi FO multi mode kaabli kuni 500m, 4 porti 00-00261 USB 2.0 / 1.1 pikendaja läbi FO multi mode kaabli kuni 500m, 4 porti Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
957.78€  
USB 2.0 / 1.1 pikendaja läbi FO single mode kaabli kuni 10km, 4 porti 00-00265 USB 2.0 / 1.1 pikendaja läbi FO single mode kaabli kuni 10km, 4 porti Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1064.52€  
USB 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 85m, 1 port, ei vaja eraldi toidet 00-00301 USB 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 85m, 1 port, ei vaja eraldi toidet Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
70.83€  
USB 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 85m, 2 porti, ei vaja eraldi toidet 00-00312 USB 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 85m, 2 porti, ei vaja eraldi toidet Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
77.64€  
USB hiire ja klaviatuuri pikendaja kuni 300m läbi CAT5e/6 32686 USB hiire ja klaviatuuri pikendaja kuni 300m läbi CAT5e/6 Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
118.71€  
USB 2.0 hub: 4 porti, pikenduskaabel 8.0m + 5V 2A toiteplokk 42781 USB 2.0 hub: 4 porti, pikenduskaabel 8.0m + 5V 2A toiteplokk Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
48.25€  
USB 2.0 hub: 4 porti, pikenduskaabel 12.0m + 5V 2A toiteplokk 42783 USB 2.0 hub: 4 porti, pikenduskaabel 12.0m + 5V 2A toiteplokk Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
53.25€  
USB pikendaja läbi CAT5e/6 kuni 50m + USB hub: 4 porti 42802 USB pikendaja läbi CAT5e/6 kuni 50m + USB hub: 4 porti Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
95.83€  
USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 10.0m 43156 USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 10.0m Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
50.28€  
USB 3.0 pikenduskaabel 8.0m (peab olema arvuti külge ühendatud) 43158 USB 3.0 pikenduskaabel 8.0m (peab olema arvuti külge ühendatud) Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
78.00€  
USB 3.0 pikenduskaabel 10.0m (pikendatav kuni 38m) 43157 USB 3.0 pikenduskaabel 10.0m (pikendatav kuni 38m) Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
78.00€  
USB 3.0 pikendaja läbi FO multimode kaabli kuni 100m, 2 porti (Duplex LC Connector) USB 3.0 Spectra 3022 USB 3.0 pikendaja läbi FO multimode kaabli kuni 100m, 2 porti (Duplex LC Connector) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
875.00€  
USB 3.0 pikenduskaabel võimendiga 15.0m USB 3.0 Spectra 3001 USB 3.0 pikenduskaabel võimendiga 15.0m Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
312.50€  
USB 2.0 / 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 4 porti (kiirem läbilaskevõime) USB Ranger 2304 USB 2.0 / 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 4 porti (kiirem läbilaskevõime) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
441.67€  
USB 2.0 pikendaja, multimode LC Simplex kuni 200m 42702 USB 2.0 pikendaja, multimode LC Simplex kuni 200m Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
499.17€  
USB 3.0 hub: 4 porti, Active 10.0m pikenduskaabel 43159 USB 3.0 hub: 4 porti, Active 10.0m pikenduskaabel Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
101.25€  
Kontaktid
Abi ja Info
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid

Lindy kataloog 2017

Wentronic 2018