Videoserverid

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanalit, 2 x 10/100BaseT(X) porti, 0 kuni 60°C Vport 354 MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanalit, 2 x 10/100BaseT(X) porti, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
988.33€  
MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanalit, 2 x 10/100BaseT(X) porti, -30 kuni 70°C Vport 354-T MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanalit, 2 x 10/100BaseT(X) porti, -30 kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
969.17€  
MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanaliga, 2 x multi-mode SC port, 0 kuni 60°C Vport 354-MM-SC MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanaliga, 2 x multi-mode SC port, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1076.67€  
MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanaliga, 2 x multi-mode SC port, -30 kuni 70°C Vport 354-MM-SC-T MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanaliga, 2 x multi-mode SC port, -30 kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1050.83€  
MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanaliga, 2 x single-mode SC port, 0 kuni 60°C Vport 354-SS-SC MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanaliga, 2 x single-mode SC port, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1122.50€  
MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanaliga, 2 x single-mode SC port, -30 kuni 70°C Vport 354-SS-SC-T MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanaliga, 2 x single-mode SC port, -30 kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1089.17€  
H.264 / MJPEG video server, 4 kanaliga, 1 x 10/100/1000BaseT(X) port, 0 kuni 60°C VPort 364A H.264 / MJPEG video server, 4 kanaliga, 1 x 10/100/1000BaseT(X) port, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
887.50€  
H.264 / MJPEG video server, 4 kanaliga, 1 x multi-mode SC port, 0 kuni 60°C VPort 364A-M-SC H.264 / MJPEG video server, 4 kanaliga, 1 x multi-mode SC port, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
969.17€  
H.264  /MJPEG video server, 4 kanaliga, 1 x multi-mode SC port, -40 kuni 75°C VPort 364A-M-SC-T H.264 /MJPEG video server, 4 kanaliga, 1 x multi-mode SC port, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1050.83€  
H.264 / MJPEG video server, 4 kanaliga, 1 x single-mode SC port, 0 kuni 60°C VPort 364A-S-SC H.264 / MJPEG video server, 4 kanaliga, 1 x single-mode SC port, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1010.00€  
H.264 / MJPEG video server, 4 kanaliga, 1 x single-mode SC port, -40 kuni 75°C VPort 364A-S-SC-T H.264 / MJPEG video server, 4 kanaliga, 1 x single-mode SC port, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1089.17€  
H.264 / MJPEG video server, 4 kanaliga, 1 x 10/100/1000BaseT(X) port, -40 kuni 75°C VPort 364A-T H.264 / MJPEG video server, 4 kanaliga, 1 x 10/100/1000BaseT(X) port, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
969.17€  
MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanaliga, 2 x 10/100BaseT(X) port, 0 kuni 60°C VPort 451 MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanaliga, 2 x 10/100BaseT(X) port, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
559.17€  
MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanaliga, 2 x 10/100BaseT(X) port, -40 kuni 75°C VPort 451-T MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanaliga, 2 x 10/100BaseT(X) port, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
651.67€  
H.264 video server, 1 kanaliga, 2 x 10/100BaseT(X) port, 0 kuni 60°C Vport 461 H.264 video server, 1 kanaliga, 2 x 10/100BaseT(X) port, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
559.17€  
H.264 video server, 1 kanaliga, 2 x 10/100BaseT(X) port, -40 kuni 75°C Vport 461-T H.264 video server, 1 kanaliga, 2 x 10/100BaseT(X) port, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
651.67€  
SoftNVR, kuni 4 kaamerale SoftNVR-4 SoftNVR, kuni 4 kaamerale Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
380.83€  
SoftNVR, kuni 8 kaamerale SoftNVR-8 SoftNVR, kuni 8 kaamerale Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
758.33€  
SoftNVR, kuni 16 kaamerale SoftNVR-16 SoftNVR, kuni 16 kaamerale Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1518.33€  
SoftNVR, kuni 25 kaamerale SoftNVR-25 SoftNVR, kuni 25 kaamerale Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2370.83€  
SoftNVR, kuni 32 kaamerale SoftNVR-32 SoftNVR, kuni 32 kaamerale Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
3036.67€  
SoftNVR, kuni 64 kaamerale SoftNVR-64 SoftNVR, kuni 64 kaamerale Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
6073.33€  
H.264 / MJPEG dekooder, 1 kanal, IP video > analoog video, 0 kuni 60°C VPort D361 H.264 / MJPEG dekooder, 1 kanal, IP video > analoog video, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
570.83€  
H.264 / MJPEG dekooder, 1 kanal, IP video > analoog video, -40 kuni 75°C VPort D361-T H.264 / MJPEG dekooder, 1 kanal, IP video > analoog video, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
674.17€  
Salvestamise / vaatamise tarkvara IP kaameratele (kuni 16 tk.) SoftDVR Pro Salvestamise / vaatamise tarkvara IP kaameratele (kuni 16 tk.) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
796.67€  
MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanaliga, 1 x 10/100BaseT(X) port, 0 kuni 60°C VPort 251 MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanaliga, 1 x 10/100BaseT(X) port, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
465.00€  
MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanal, 1 x 10/100BaseT(X) port, 0 kuni 60°C VPort 351 MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanal, 1 x 10/100BaseT(X) port, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
513.33€  
MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanal, 1 x multi-mode SC port , 0 kuni 60°C VPort 351-M-SC MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanal, 1 x multi-mode SC port , 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
559.17€  
MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanal, 1 x multi-mode SC port, -40 kuni 75°C VPort 351-M-SC-T MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanal, 1 x multi-mode SC port, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
650.00€  
MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanal, 1 x single-mode SC port, 0 kuni 60°C VPort 351-S-SC MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanal, 1 x single-mode SC port, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
606.67€  
MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanal, 1 x single-mode SC port, -40 kuni 75°C VPort 351-S-SC-T MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanal, 1 x single-mode SC port, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
700.00€  
MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanal, 1 x 10/100BaseT(X) port, -40 kuni 75°C VPort 351-T MJPEG / MPEG4 video server, 1 kanal, 1 x 10/100BaseT(X) port, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
606.67€  
MJPEG / MPEG4 dekooder, 1 kanal, IP video > analoog video VPort D351 MJPEG / MPEG4 dekooder, 1 kanal, IP video > analoog video Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
570.83€  
MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanaliga, 1 x 10/100BaseT(X) port, 0 kuni 60°C VPort 254 MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanaliga, 1 x 10/100BaseT(X) port, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
806.67€  
MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanaliga, 1 x 10/100BaseT(X) port, -40 kuni 75°C Vport 254-T MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanaliga, 1 x 10/100BaseT(X) port, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
898.33€  
MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanaliga, 1 x multi-mode SC port, 0 kuni 60°C VPort 254-M-SC MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanaliga, 1 x multi-mode SC port, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
898.33€  
MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanaliga, 1 x multi-mode SC port, -40 kuni 75°C Vport 254-M-SC-T MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanaliga, 1 x multi-mode SC port, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
988.33€  
MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanalit, 1 x single-mode SC port, 0 kuni 60°C VPort 254-S-SC MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanalit, 1 x single-mode SC port, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
941.67€  
MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanalit, 1 x single-mode SC port, -40 kuni 75°C Vport 254-S-SC-T MJPEG / MPEG4 video server, 4 kanalit, 1 x single-mode SC port, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1032.50€  
Kontaktid
Abi ja Info
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk

Lindy kataloog 2017