Võrgutestrid

Kampaaniatooted
  • Võrgutester Certifier40G CAT 6A / CLASS...
    Võrgutester Certifier40G CAT 6A / CLASS...
    10990.00€
  • FLUKE PRO 3000 Analog Tone & Probe Kit
    FLUKE PRO 3000 Analog Tone & Probe Kit
    88.00€
Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
FLUKE TS19 TEST SET TS19 FLUKE TS19 TEST SET Laos
Eesti: 7
99.00€  
CableIQ Qualification Tester with soft carrying case and remote adapter CIQ-100 CableIQ Qualification Tester with soft carrying case and remote adapter Laos
Eesti: 1
1414.00€  
MicroScanner2 Cable Verifier MS2-100 MicroScanner2 Cable Verifier Laos
Eesti: 2
546.00€  
MicroScanner2 Professional Kit MS2-KIT MicroScanner2 Professional Kit Laos
Eesti: 2
933.00€  
Net Probe - Kaabli sondeerija (ühildub TC-NT2 ja TC-NT3 testriga) TC-TP1 Net Probe - Kaabli sondeerija (ühildub TC-NT2 ja TC-NT3 testriga) Laos
Eesti: 3
55.00€  
FLUKE PRO 3000 Analog Tone & Probe Kit
PRO3000 FLUKE PRO 3000 Analog Tone & Probe Kit Laos
Eesti: 4
88.00€
 
Telefonitoru kaitsekumm Lil´ Buttie
LB81 Telefonitoru kaitsekumm Lil´ Buttie Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 2
2.28€  
Additional Li-Ion Rechargeable Battery MTS6000 10.8V, 6600 mAh
E60LiIon Additional Li-Ion Rechargeable Battery MTS6000 10.8V, 6600 mAh Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 1
84.38€  
IntelliTone Pro 200 LAN Toner and Probe Kit MT-8200-60-KIT IntelliTone Pro 200 LAN Toner and Probe Kit Laos
Eesti: 4
195.00€  
Mini FO visuaalne valgusti 650 nm 2,5mm universal adapter OPTVFL-MINI Mini FO visuaalne valgusti 650 nm 2,5mm universal adapter Laos
Eesti: 2
70.00€  
INTELLITONE PRO 200 PROBE MT-8200-63A INTELLITONE PRO 200 PROBE Laos
Eesti: 3
196.25€  
LAN tester ja multimeeter 2 in 1 LA-1011 LAN tester ja multimeeter 2 in 1 Tellimisel 39.50€  
Fluke CableIQ Qualification Tester Kit CIQ-KIT Fluke CableIQ Qualification Tester Kit Tellimisel 2015.00€  
Eelmõõte kaabel 500m SM SC-LC FL-STD-9-SC-LC-500 Eelmõõte kaabel 500m SM SC-LC Tellimisel 385.28€  
Network Tech Troubleshooting Kit AIRCHECK + LRAT2000 FLUKE ACK-LRAT2000 Network Tech Troubleshooting Kit AIRCHECK + LRAT2000 Tellimisel 3917.00€  
AIRCHECK WI-FI TESTER FLUKE AIRCHECK AIRCHECK WI-FI TESTER Tellimisel 1995.00€  
AIRCHECK WI-FI TESTER KIT FLUKE AIRCHECK-LE AIRCHECK WI-FI TESTER KIT Tellimisel 1995.00€  
DTX-1800 ALIEN CROSSTALK ANALYZER K FLUKE DTX-10GKIT DTX-1800 ALIEN CROSSTALK ANALYZER K Tellimisel 3000.00€  
DTX-SERIES POWER SUPPLY FLUKE DTX-ACUN DTX-SERIES POWER SUPPLY Tellimisel 118.00€  
GG45 ADAPTER KIT FLUKE DTX-GG45-KIT GG45 ADAPTER KIT Tellimisel 1294.00€  
MULTIMODE FIBER MODULE SET FLUKE DTX-MFM2 MULTIMODE FIBER MODULE SET Tellimisel 4678.00€  
REPLACEMENT TIP SET FOR DTX-PLA002S FLUKE DTX-PLA002PRP REPLACEMENT TIP SET FOR DTX-PLA002S Tellimisel 77.00€  
SINGLEMODE FIBER TEST MODULE SET FLUKE DTX-SFM2 SINGLEMODE FIBER TEST MODULE SET Tellimisel 6434.00€  
Fiber Quickmap + 50 um SC/LC adapt. FLUKE FQM-KIT Fiber Quickmap + 50 um SC/LC adapt. Tellimisel 1495.00€  
MicroMapper™ Simple verification tester MT-8200-49A MicroMapper™ Simple verification tester Tellimisel 145.00€  
SC-TEST ADAPTER FLUKE NFA-SC-SINGLE SC-TEST ADAPTER Tellimisel 105.00€  
ST-TEST ADAPTER FLUKE NFA-ST-SINGLE ST-TEST ADAPTER Tellimisel 105.00€  
FO visuaalne valgusti 650nm (2.5mm adapter SC, ST, FC) VisiFault FO visuaalne valgusti 650nm (2.5mm adapter SC, ST, FC) Tellimisel 325.00€  
LED Source, 850/1300nm, MM 50/125; universal adapter OLS-34 2303/01 LED Source, 850/1300nm, MM 50/125; universal adapter Tellimisel 1419.50€  
OMK-34 Enterprise Basic - Multimode Test Kit, 850/1300nm SC OMK-34P 2127/11 OMK-34 Enterprise Basic - Multimode Test Kit, 850/1300nm SC Tellimisel 1578.17€  
Enterprise Plus - Multimode Test Kit OMK-34P 2127/01 Enterprise Plus - Multimode Test Kit Tellimisel 1809.08€  
OMK-35P SERVICE PROVIDER PLUS - SM TEST KIT OMK-35P 2127/02 OMK-35P SERVICE PROVIDER PLUS - SM TEST KIT Tellimisel 2605.25€  
Enterprise Basic - QUAD SM/MM Test Kit SC OMK-36 2127/14 Enterprise Basic - QUAD SM/MM Test Kit SC Tellimisel 3111.00€  
Smart Optical Talkset (2 units) OTS-55 2285/10 Smart Optical Talkset (2 units) Tellimisel 3378.75€  
Võrgutester Certifier40G CAT 6A / CLASS EA
NGC-4500-FA-EU Võrgutester Certifier40G CAT 6A / CLASS EA Tellimisel 10990.00€  
OLP-35 Optika Powermeter telecom +10dBmax 2302/02 OLP-35 Optika Powermeter telecom +10dBmax Tellimisel 671.50€  
Optika Powermeter telecom +10dBmax + USB datalog 2302/12 Optika Powermeter telecom +10dBmax + USB datalog Tellimisel 830.17€  
Optika Powermeter telecom +26dBmax High Power 2302/03 Optika Powermeter telecom +26dBmax High Power Tellimisel 796.17€  
OLP-38 Optika Powermeter +26dBmax High Power + USB datalog 2302/13 OLP-38 Optika Powermeter +26dBmax High Power + USB datalog Tellimisel 918.00€  
SmartClass Fiber OLP-82P PRO KIT FIT-82P01-PRO SmartClass Fiber OLP-82P PRO KIT Tellimisel 4816.67€  
Optika Powersource Laser SM 1310/1550nm 2303/11 Optika Powersource Laser SM 1310/1550nm Tellimisel 2105.17€  
Optika test komplekt Singlemode 1310/1550nm 2127/12 Optika test komplekt Singlemode 1310/1550nm Tellimisel 2375.75€  
Optika test komplekt + datalog SM/MM 850/1300/1310/1550 2127/04 Optika test komplekt + datalog SM/MM 850/1300/1310/1550 Tellimisel 3371.67€  
OMK-38P SERVICE PROVIDER HI-POWER PLUS - SM TEST KIT 2127/03 OMK-38P SERVICE PROVIDER HI-POWER PLUS - SM TEST KIT Tellimisel 2663.33€  
Arvutivõrgu analüsaator 43033 Arvutivõrgu analüsaator Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
115.83€  
Cable Certifier Cat6a + MM fiber NGC-4500-MM-EU Cable Certifier Cat6a + MM fiber Tellimisel 12869.01€  
USB Optical Power Meter (2.5mm, 1.25mm) MP-60A USB Optical Power Meter (2.5mm, 1.25mm) Tellimisel 425.00€  
OCC-55 Optical channel checker CWDM 2277/40 OCC-55 Optical channel checker CWDM Tellimisel 9195.58€  
FO visuaalne valgusti 650nm (2.5mm adapter SC, ST, FC) OPTVFL-2 FO visuaalne valgusti 650nm (2.5mm adapter SC, ST, FC) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
185.45€  
NAVITEK II PLUS LAN TESTER R151000 NAVITEK II PLUS LAN TESTER Tellimisel 1025.00€
 
FIBER OPTIC LIGHT SOURCE FOS-850 FIBER OPTIC LIGHT SOURCE Tellimisel 330.00€  
FIBER OPTIC METER FOM FIBER OPTIC METER Tellimisel 550.00€  
FIBER OPTIC LIGHT SOURCE FOS-850/1300 FIBER OPTIC LIGHT SOURCE Tellimisel 800.00€  
FO visuaalne valgusti tugevdatud 2,5mm & 1,25mm FFL-100 FO visuaalne valgusti tugevdatud 2,5mm & 1,25mm Tellimisel 374.00€  
Ideal 33-864 LAN Test Equipment Tone Generator RJ11 33-864 Ideal 33-864 LAN Test Equipment Tone Generator RJ11 Tellimisel 133.00€
 
Visual Fault Finder, Ideal VFF5 VFF5 Visual Fault Finder, Ideal VFF5 Tellimisel 281.00€
 
Võrgutester Amprobe LAN-1 RJ45+BNC LAN-1 Võrgutester Amprobe LAN-1 RJ45+BNC Tellimisel 75.00€  
SMARTLINK OTDR FUNCTION FOR T-BERD/MTS2000 ESMARTLINK-2K SMARTLINK OTDR FUNCTION FOR T-BERD/MTS2000 Tellimisel 1106.27€  
Expert OTDR Upgrade Option for SMARTOTDR Kits EXPERTOTDR2KUPG Expert OTDR Upgrade Option for SMARTOTDR Kits Tellimisel 1237.52€  
FTTx Sel. PM 1310/1490/1550 nm APC w. BB-Powermeter OLP-4057 2295/23 FTTx Sel. PM 1310/1490/1550 nm APC w. BB-Powermeter Tellimisel 2237.54€  
Additional Li-Ion Rechargeable Battery MTS8000 DC 10.8V, 7200 mAh E80LiIon Additional Li-Ion Rechargeable Battery MTS8000 DC 10.8V, 7200 mAh Tellimisel 200.00€  
MTS-6000 fiber platform with touchscreen EM6000T MTS-6000 fiber platform with touchscreen Tellimisel 6342.42€  
Optical Fiber Trace Software OFS100 EOFS100 Optical Fiber Trace Software OFS100 Tellimisel 1031.27€  
RFL Option for HST3000C HST3000-RFL RFL Option for HST3000C Tellimisel 431.26€  
Ethernet SIM for HST-3000 HST3000-ETH Ethernet SIM for HST-3000 Tellimisel 3368.82€  
Cu, 4 wire G.SHDSL (STU-R/C, Annex A/B) HST3000-CSH4 Cu, 4 wire G.SHDSL (STU-R/C, Annex A/B) Tellimisel 3168.81€  
Additional Li-Ion Rechargeable Battery MTS4000 7.2V LIION9C Additional Li-Ion Rechargeable Battery MTS4000 7.2V Tellimisel 368.76€  
OTDR platvorm MTS-4000 fiiber/vask TFT Puuteekraaniga M4000T OTDR platvorm MTS-4000 fiiber/vask TFT Puuteekraaniga Tellimisel 4533.33€  
Optical Power Meter POWERCHEK (SC, SC/APC, LC) Kit FIT-SP-1 Optical Power Meter POWERCHEK (SC, SC/APC, LC) Kit Tellimisel 848.75€  
Optical Power Meter POWERCHEK w/o connectors OP-1 Optical Power Meter POWERCHEK w/o connectors Tellimisel 623.33€  
USB Optical Power Meter High-Power (2.5mm, 1.25mm) MP-80A USB Optical Power Meter High-Power (2.5mm, 1.25mm) Tellimisel 462.50€  
Võrgutester Certifier10G CAT 6A 500Mhz / CLASS EA copper NGC-500-6A-EU Võrgutester Certifier10G CAT 6A 500Mhz / CLASS EA copper Tellimisel 8450.00€  
DTX-1500 Cable Analyzer Copper Only Model DTX-1500 INTL DTX-1500 Cable Analyzer Copper Only Model Tellimisel 5495.00€  
LinkSprinter Holster with Test Cord LSPRNTR-HOLSTER LinkSprinter Holster with Test Cord Tellimisel 38.20€
 
DSX-5000 CableAnalyzer™ Versiv + WiFi adapter DSX-5000-W INT DSX-5000 CableAnalyzer™ Versiv + WiFi adapter Tellimisel 12066.60€  
DSX-5000 with OLTS Multimode and Fiber Inspection DSX-5000Mi INTL DSX-5000 with OLTS Multimode and Fiber Inspection Tellimisel 17262.00€  
DSX-5000 with OLTS Quad and Fiber Inspection Versiv DSX-5000Qi INTL DSX-5000 with OLTS Quad and Fiber Inspection Versiv Tellimisel 23802.00€  
DSX-5000 with OLTS Quad, OTDR Quad and Fiber Inspection Versiv DSX-5000QOi INTL DSX-5000 with OLTS Quad, OTDR Quad and Fiber Inspection Versiv Tellimisel 37342.00€  
MicroScanner2 Remote Identifier Kit #2-7 MS2-IDK27 MicroScanner2 Remote Identifier Kit #2-7 Tellimisel 300.00€  
Handheld Cable and Antenna Tester, 25MHz - 4GHz N9330B Handheld Cable and Antenna Tester, 25MHz - 4GHz Tellimisel 4648.00€  
CertFiber Pro Quad OLTS: Versiv Main & Remote + Quad OLTS modules CFP-100-Q INTL CertFiber Pro Quad OLTS: Versiv Main & Remote + Quad OLTS modules Tellimisel 13174.00€  
OptFiber Pro Multmode OTDR Versiv OFP-100-M/INTL OptFiber Pro Multmode OTDR Versiv Tellimisel 8752.00€  
OptFiber Pro Quad OTDR Versiv OFP-100-Q/INTL OptFiber Pro Quad OTDR Versiv Tellimisel 13369.00€  
OptFiber Pro Quad OTDR w/Inspecton Versiv OFP-100-QI/INTL OptFiber Pro Quad OTDR w/Inspecton Versiv Tellimisel 15759.00€  
OptFiber Pro Singlemode OTDR Versiv OFP-100-S/INTL OptFiber Pro Singlemode OTDR Versiv Tellimisel 9656.00€  
IntelliTone Pro 200 LAN Toner MT-8200-61-TNR IntelliTone Pro 200 LAN Toner Tellimisel 147.00€
 
Fiber Viewer, 200X Microscope for inspecting fiber end-faces.  Recommended for Multimode fiber FT120 Fiber Viewer, 200X Microscope for inspecting fiber end-faces. Recommended for Multimode fiber Tellimisel 595.00€
 
Fiber Viewer, 400X Microscope for inspecting fiber end-faces.  Recommended for Singlemode fiber FT140 Fiber Viewer, 400X Microscope for inspecting fiber end-faces. Recommended for Singlemode fiber Tellimisel 595.00€
 
CABLEIQ speaker wire adapter CIQ-SPKR CABLEIQ speaker wire adapter Tellimisel 81.00€
 
CableIQ Residential Kit CIQ-KRQ CableIQ Residential Kit Tellimisel 1760.00€
 
OneClick Cleaner for 1.25 mm connector and patch cord (5 count) (for LC and MU connector and end-faces) NFC-IBC-1.25MM OneClick Cleaner for 1.25 mm connector and patch cord (5 count) (for LC and MU connector and end-faces) Tellimisel 350.00€
 
OneClick Cleaner for 2.5 mm connector and patch cord (5 count) (for SC, ST, FC, E2000 connector and end-faces) NFC-IBC-2.5MM OneClick Cleaner for 2.5 mm connector and patch cord (5 count) (for SC, ST, FC, E2000 connector and end-faces) Tellimisel 350.00€
 
OneClick Cleaner for MPO/MTP connector (5 count) NFC-IBC-MPO OneClick Cleaner for MPO/MTP connector (5 count) Tellimisel 464.00€
 
Fiber Optic Cleaning Cube (2x2), Each Cube cleans 800 End-Faces NFC-CUBE Fiber Optic Cleaning Cube (2x2), Each Cube cleans 800 End-Faces Tellimisel 45.90€
 
Multimode Launch Cable, 50µm, SC/ST MMC-50-SCST Multimode Launch Cable, 50µm, SC/ST Tellimisel 347.00€
 
Multimode Launch Cable, 50µm, SC/LC MMC-50-SCLC Multimode Launch Cable, 50µm, SC/LC Tellimisel 347.00€
 
Multimode Launch Cable, 50µm, SC/SC MMC-50-SCSC Multimode Launch Cable, 50µm, SC/SC Tellimisel 347.00€
 
Multimode Launch Cable, 62.5µm, SC/ST MMC-62-SCST Multimode Launch Cable, 62.5µm, SC/ST Tellimisel 347.00€
 
Multimode Encircled Flux (EF) Test Reference Cord (TRC), 2m, 50µm, SC/LC MRC-50-EFC-SCLC Multimode Encircled Flux (EF) Test Reference Cord (TRC), 2m, 50µm, SC/LC Tellimisel 176.00€
 
Multimode Encircled Flux (EF) Test Reference Cord (TRC) kit for testing 50µm LC Fibers MRC-50EFC-SCLCKIT Multimode Encircled Flux (EF) Test Reference Cord (TRC) kit for testing 50µm LC Fibers Tellimisel 455.00€
 
Multimode Encircled Flux (EF) Test Reference Cord (TRC) kit for testing 50µm SC Fibers MRC-50EFC-SCSCKIT Multimode Encircled Flux (EF) Test Reference Cord (TRC) kit for testing 50µm SC Fibers Tellimisel 455.00€
 
Multimode Test Reference Cord (TRC), 2m, 50µm, SC/SC MRC-50-SCSC Multimode Test Reference Cord (TRC), 2m, 50µm, SC/SC Tellimisel 54.00€
 
Multimode Encircled Flux (EF) Test Reference Cord (TRC), 2m, 50µm, SC/SC MRC-50-EFC-SCSC Multimode Encircled Flux (EF) Test Reference Cord (TRC), 2m, 50µm, SC/SC Tellimisel 176.00€
 
Set of ST Test Adapters (2) NFA-ST Set of ST Test Adapters (2) Tellimisel 275.00€
 
Set of LC Test Adapters (2) NFA-LC Set of LC Test Adapters (2) Tellimisel 275.00€
 
Set of SC Test Adapters (2) NFA-SC Set of SC Test Adapters (2) Tellimisel 275.00€
 
Duplex Multimode Test Reference Cords (TRC) for SC Adapter, 50µm (2) NFK2-DPLX-SC Duplex Multimode Test Reference Cords (TRC) for SC Adapter, 50µm (2) Tellimisel 298.00€
 
Duplex Singlemode Test Reference Cords (TRC) for LC Adapter (2) NFK3-DPLX-LC Duplex Singlemode Test Reference Cords (TRC) for LC Adapter (2) Tellimisel 340.00€
 
Duplex Multimode Test Reference Cords (TRC) for LC Adapter, 50µm (2) NFK2-DPLX-LC Duplex Multimode Test Reference Cords (TRC) for LC Adapter, 50µm (2) Tellimisel 298.00€
 
Singlemode Launch Cable, 9µm, SC/LC SMC-9-SCLC Singlemode Launch Cable, 9µm, SC/LC Tellimisel 347.00€
 
Duplex Singlemode Test Reference Cords (TRC) for SC Adapter (2) NFK3-DPLX-SC Duplex Singlemode Test Reference Cords (TRC) for SC Adapter (2) Tellimisel 340.00€
 
Mandrel, 3mm Fiber Cable,  50µm (1) NF-MANDREL-50 Mandrel, 3mm Fiber Cable, 50µm (1) Tellimisel 27.00€
 
Singlemode Launch Cable, 9µm, SC/SC SMC-9-SCSC Singlemode Launch Cable, 9µm, SC/SC Tellimisel 347.00€
 
Singlemode Launch Cable, 9µm, SC/ST SMC-9-SCST Singlemode Launch Cable, 9µm, SC/ST Tellimisel 347.00€
 
Singlemode Test Reference Cord (TRC) Kit, 2m, (2) SC/LC, (2) LC/LC SRC-9-SCLC-KIT Singlemode Test Reference Cord (TRC) Kit, 2m, (2) SC/LC, (2) LC/LC Tellimisel 198.00€
 
FI-1000 USB video probe FI-1000 FI-1000 USB video probe Tellimisel 1600.00€
 
Singlemode Test Reference Cord (TRC) Kit, 2m, (4) SC/SC SRC-9-SCSC-KIT Singlemode Test Reference Cord (TRC) Kit, 2m, (4) SC/SC Tellimisel 198.00€
 
LC Bulkhead Video Probe Tip FI1000-LC-TIP LC Bulkhead Video Probe Tip Tellimisel 124.00€
 
FI-1000 USB video probe and Tip Set FI-1000-KIT FI-1000 USB video probe and Tip Set Tellimisel 1880.00€
 
SC and FC Bulkhead Video Probe Tip FI1000-SCFC-TIP SC and FC Bulkhead Video Probe Tip Tellimisel 109.00€
 
LC, FC and SC Bulkhead, 1.25 and 2.5mm Universal Tips in a Box FI1000-TIP-KIT LC, FC and SC Bulkhead, 1.25 and 2.5mm Universal Tips in a Box Tellimisel 432.00€
 
MicroScanner2 Pouch MS2-POUCH MicroScanner2 Pouch Tellimisel 31.10€
 
DTX Cat 6A/Class EA Permanent Link Adapter Set DTX-PLA002S DTX Cat 6A/Class EA Permanent Link Adapter Set Tellimisel 1660.00€
 
DTX Coaxial Adapter Set DTX-COAX DTX Coaxial Adapter Set Tellimisel 1080.00€
 
SimpliFiber Pro Optical Power Meter SFPOWERMETER SimpliFiber Pro Optical Power Meter Tellimisel 1385.00€
 
One (1) FindFiber Remote ID source FINDFIBER One (1) FindFiber Remote ID source Tellimisel 225.00€
 
SimpliFiber Pro Basic Verification Kit (SimpliFiber Pro Optical Power Meterr & Singlemode Source 1310/1550nm) FTK2000 SimpliFiber Pro Basic Verification Kit (SimpliFiber Pro Optical Power Meterr & Singlemode Source 1310/1550nm) Tellimisel 3570.00€
 
Simplex Reference Cord Set, 1m, 62.5µm, SC-SC NFK1-SMPLX-SC Simplex Reference Cord Set, 1m, 62.5µm, SC-SC Tellimisel 133.00€
 
Simplex Reference Cord Set, 1m, 62.5µm, SC-LC NFK1-SMPLX-LC Simplex Reference Cord Set, 1m, 62.5µm, SC-LC Tellimisel 153.00€
 
Simplex Reference Cord Set, 1m, 50µm, SC-SC NFK2-SMPLX-SC Simplex Reference Cord Set, 1m, 50µm, SC-SC Tellimisel 176.00€
 
Simplex Reference Cord Set, 1m, 50µm, SC-LC NFK2-SMPLX-LC Simplex Reference Cord Set, 1m, 50µm, SC-LC Tellimisel 176.00€
 
Simplex Reference Cord Set, 1m, 50µm, SC-ST NFK2-SMPLX-ST Simplex Reference Cord Set, 1m, 50µm, SC-ST Tellimisel 133.00€
 
Simplex Singlemode Reference Cord Set, 1m, SC-ST NFK3-SMPLX-ST Simplex Singlemode Reference Cord Set, 1m, SC-ST Tellimisel 176.00€
 
SimpliFiber Pro Full-Featured Inspection and Certification Kit FTK1300 SimpliFiber Pro Full-Featured Inspection and Certification Kit Tellimisel 3820.00€
 
Simplex Reference Cord Set, 1m, 62.5µm, SC-ST NFK1-SMPLX-ST Simplex Reference Cord Set, 1m, 62.5µm, SC-ST Tellimisel 176.00€
 
LC Adapter For OLTS Testing (1) NFA-LC-SINGLE LC Adapter For OLTS Testing (1) Tellimisel 139.00€
 
OTDR moodul E4126LA SingleMode 1310/1550nm MTS-2000/4000 platvomridele E4126LA OTDR moodul E4126LA SingleMode 1310/1550nm MTS-2000/4000 platvomridele Tellimisel 4972.50€  
OTDR SmartOTDR126A-P1  komplekt, 1310/1550nm, Power meter, VFL,WiFi, Smart Link Mapper SmartOTDR126A-P1 OTDR SmartOTDR126A-P1 komplekt, 1310/1550nm, Power meter, VFL,WiFi, Smart Link Mapper Tellimisel 6091.67€  
OLP-34 Optical Power meter, Ge, with USB OLP-34 2302/11 OLP-34 Optical Power meter, Ge, with USB Tellimisel 687.08€  
C510GLAYER4;10GigE L4 TCP/UDP Test Option Software C510GLAYER4 C510GLAYER4;10GigE L4 TCP/UDP Test Option Software Tellimisel 2166.90€  
Power Meter sisseehitatud MTS200 MTS4000 2.5 mm UPP connector E20PM Power Meter sisseehitatud MTS200 MTS4000 2.5 mm UPP connector Tellimisel 655.00€  
JACKRAPID TERMINATION TOOL (FOR SYSTIMAX MGS400, MGS600, MFP420, MFP520 and Commscope UNJ10G) JR-SYS-2 JACKRAPID TERMINATION TOOL (FOR SYSTIMAX MGS400, MGS600, MFP420, MFP520 and Commscope UNJ10G) Tellimisel 86.54€  
UPP adapter LC, MU (d=1.25mm) 2256/90.03 UPP adapter LC, MU (d=1.25mm) Tellimisel 56.54€  
FVDI-2200;Bench-top Microscope with Integrated LCD 200x FVDI-2200 FVDI-2200;Bench-top Microscope with Integrated LCD 200x Tellimisel 2154.00€  
DSX-600 pro CableAnalyzer KIT DSX-600-PRO DSX-600 pro CableAnalyzer KIT Tellimisel 10005.00€  
30V 2A ĀDual DC Lab P/S EL302RD 30V 2A ĀDual DC Lab P/S Tellimisel 464.00€
 
30V 2A Dual DC Lab P/S EL302RD 30V 2A Dual DC Lab P/S Tellimisel 469.00€
 
35V 4A Dual DC Lab P/S EX354RD 35V 4A Dual DC Lab P/S Tellimisel 610.00€
 
35V 4A Dual DC Lab P/S EX354RD 35V 4A Dual DC Lab P/S Tellimisel 635.00€
 
SOURCEMETER,MICROSCOPE
2450+MICFIP SOURCEMETER,MICROSCOPE Tellimisel 5330.00€
 
DSX-600 500MHz CableAnalyzer. Copper-only model.
DSX-600 INTL DSX-600 500MHz CableAnalyzer. Copper-only model. Tellimisel 6995.00€  
TS25D Test set + earphone + pouch
25501109 TS25D Test set + earphone + pouch Tellimisel 205.00€  
Kontaktid
Abi ja Info
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid