Meediakonverterid

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -10 kuni 60°C IMC-21-M-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -10 kuni 60°C Laos
Eesti: 4
135.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -10 kuni 60°C IMC-21-S-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -10 kuni 60°C Laos
Eesti: 2
179.17€  
FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX Multi Mode SC / 2km TFC-110MSC FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX Multi Mode SC / 2km Laos
Eesti: 5
57.50€  
FO konverter: 10/100Base-TX <> 100Base-FX Single Mode SC / 15km TFC-110S15 FO konverter: 10/100Base-TX <> 100Base-FX Single Mode SC / 15km Laos
Eesti: 6
76.00€  
FO konverter: 1000Base-T <> 1000Base-SX Multi-Mode SC / 550m, SNMP toega TFC-1000MSC FO konverter: 1000Base-T <> 1000Base-SX Multi-Mode SC / 550m, SNMP toega Laos
Eesti: 6
86.53€  
FO konverter: 1000Base-T <> 1000Base-LX Single-Mode SC / 20km (port level SNMP management) TFC-1000S20 FO konverter: 1000Base-T <> 1000Base-LX Single-Mode SC / 20km (port level SNMP management) Laos
Eesti: 2
143.09€  
FO konverter: 1000Base-T <> SFP Media Converter TFC-1000MGB FO konverter: 1000Base-T <> SFP Media Converter Laos
Eesti: 2
45.83€  
FO konverter: 100/1000Base-T <> SFP Media Converter
TFC-1000MGA FO konverter: 100/1000Base-T <> SFP Media Converter Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 2
40.00€  
FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX WDM Single-Mode SC TX 1310 / 20km TFC-110S20D3 FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX WDM Single-Mode SC TX 1310 / 20km Laos
Eesti: 1
84.04€  
FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX WDM Single Mode SC TX 1550nm / 20km TFC-110S20D5 FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX WDM Single Mode SC TX 1550nm / 20km Laos
Eesti: 1
103.16€  
10/100Mbps Ethernet to VDSL2 Converter - 17a / 30a profile VC-231 10/100Mbps Ethernet to VDSL2 Converter - 17a / 30a profile Laos
Eesti: 4
115.00€  
Tööstuslik FO konverter: 100/1000Base-T <> SFP Media Converter, Din, IP30, -40 to 75 ºC
TI-F11SFP Tööstuslik FO konverter: 100/1000Base-T <> SFP Media Converter, Din, IP30, -40 to 75 ºC Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 4
116.00€  
FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX WDM Single-Mode SC TX 1550, SNMP / 20km TFC-110S20D5i FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX WDM Single-Mode SC TX 1550, SNMP / 20km Laos
Eesti: 2
125.00€  
FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX 155mbps Multi Mode SC / 2km TFC-FMSC FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX 155mbps Multi Mode SC / 2km Laos
Eesti: 2
46.58€  
FO konverter: 100Base-T <> SFP Media Converter TFC-FSFP FO konverter: 100Base-T <> SFP Media Converter Laos
Eesti: 5
29.13€  
FO konverter: 1000Base-T <> 1000Base-SX Multi-Mode SC / 550m TFC-GMSC FO konverter: 1000Base-T <> 1000Base-SX Multi-Mode SC / 550m Laos
Eesti: 5
69.89€  
FO konverter: 10/100/1000Base-T <> 100/1000 SFP Media Converter TFC-GSFP FO konverter: 10/100/1000Base-T <> 100/1000 SFP Media Converter Laos
Eesti: 1
41.27€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -10 kuni 60°C IMC-21A-M-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -10 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
142.50€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -40 kuni 75°C IMC-21A-M-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
218.33€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -10 kuni 60°C IMC-21A-M-ST Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -10 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
142.50€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -40 kuni 75°C IMC-21A-M-ST-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
186.67€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -10 kuni 60°C IMC-21A-S-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -10 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
242.50€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -40 kuni 75°C IMC-21A-S-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
313.33€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi-mode, ST; moodul Nrack süsteemile CSM-200-1213 Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi-mode, ST; moodul Nrack süsteemile Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
188.33€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi-mode, SC; moodul Nrack süsteemile CSM-200-1214 Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi-mode, SC; moodul Nrack süsteemile Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
188.33€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single-mode, SC; moodul Nrack süsteemile CSM-200-1218 Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single-mode, SC; moodul Nrack süsteemile Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
263.33€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, Multi Mode, LC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40° kuni PTC-101-M-LC-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, Multi Mode, LC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40° kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
450.83€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, LC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-M-LC-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, LC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
450.83€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni PTC-101-M-SC-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
432.50€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-M-SC-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
450.83€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni PTC-101-M-ST-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
450.83€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-M-ST-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
450.83€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, LC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni PTC-101-S-LC-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, LC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
622.50€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, LC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-S-LC-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, LC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
622.50€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni PTC-101-S-SC-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
622.50€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-S-SC-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
622.50€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni PTC-101-S-ST-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
616.67€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-S-ST-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
622.50€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C IMC-P101-M-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
388.33€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C IMC-P101-M-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
487.50€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C IMC-P101-M-ST Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
426.67€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C IMC-P101-M-ST-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
575.83€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C IMC-P101-S-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
545.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C IMC-P101-S-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
681.67€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C IMC-P101-S-ST Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
593.33€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C IMC-P101-S-ST-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
803.33€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 0 kuni 60°C IMC-101-M-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
197.50€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -40 kuni 75°C IMC-101-M-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
270.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 0 kuni 60°C IMC-101-M-ST Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
196.67€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -40 kuni 75°C IMC-101-M-ST-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
259.17€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 40km, SC, 0 kuni 60°C IMC-101-S-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 40km, SC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
311.67€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 80km, SC, 0 kuni 60°C IMC-101-S-SC-80 Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 80km, SC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1167.50€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 80km, SC,-40 kuni 75°C IMC-101-S-SC-80-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 80km, SC,-40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1219.17€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 40km, SC,-40 kuni 75°C IMC-101-S-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 40km, SC,-40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
367.50€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -10 kuni 60°C IMC-21-M-ST Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -10 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
139.17€  
Tööstuslik konverter 10/100BaseT(X) to 100BaseFX MM SC ME51-M-SC/EU Tööstuslik konverter 10/100BaseT(X) to 100BaseFX MM SC Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
132.50€  
Tööstuslik konverter 10/100BaseT(X) to 100BaseFX MM ST ME51-M-ST/EU Tööstuslik konverter 10/100BaseT(X) to 100BaseFX MM ST Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
132.50€  
Tööstuslik konverter 10/100BaseT(X) to 100BaseFX SM SC ME51-S-SC(EU) Tööstuslik konverter 10/100BaseT(X) to 100BaseFX SM SC Tellimisel 246.67€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, 0 kuni 60°C IMC-101G Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
354.17€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, -40 kuni 75°C IMC-101G-T Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
414.17€  
Fiber Converter SC MM 2km 10/100baseTX->100baseFX MC100CM Fiber Converter SC MM 2km 10/100baseTX->100baseFX Tellimisel 44.00€  
FIBERADAPTER SM 20KM MC110CS FIBERADAPTER SM 20KM Tellimisel 43.00€  
FIBERADAPTER MM 2KM MC200CM FIBERADAPTER MM 2KM Tellimisel 64.00€  
FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX Multi Mode MT-RJ / 2km TFC-110MM FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX Multi Mode MT-RJ / 2km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
133.33€  
FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX Single Mode SC / 60km TFC-110S60 FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX Single Mode SC / 60km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
121.67€  
FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX Single Mode SC / 100km TFC-110S100 FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX Single Mode SC / 100km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
533.33€  
FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX Single Mode SC / 30km TFC-110S30 FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX Single Mode SC / 30km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
87.50€  
FO konverter: 1000Base-T <> 1000Base-LX Single-Mode SC / 50km TFC-1000S50 FO konverter: 1000Base-T <> 1000Base-LX Single-Mode SC / 50km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
541.67€  
FO konverter: Intelligent 1000Base-T <> 1000Base-LX Single-Mode SC / 70km TFC-1000S70 FO konverter: Intelligent 1000Base-T <> 1000Base-LX Single-Mode SC / 70km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
700.00€  
FO konverter: 1000Base-TX <> 1000Base-LX WDM Single Mode SC / 10km TFC-1000S10D3 FO konverter: 1000Base-TX <> 1000Base-LX WDM Single Mode SC / 10km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
325.00€  
FO konverter: 1000Base-TX <> 1000Base-LX WDM Single Mode SC / 10km TFC-1000S10D5 FO konverter: 1000Base-TX <> 1000Base-LX WDM Single Mode SC / 10km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
491.67€  
FO konverter: 10/100Base-TX <> 100Base-FX Single Mode SC / 15km TFC-110S15I FO konverter: 10/100Base-TX <> 100Base-FX Single Mode SC / 15km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
95.83€  
FO konverter: 10/100Base-TX to 100Base-FX Single Mode SC / 30km TFC-110S30I FO konverter: 10/100Base-TX to 100Base-FX Single Mode SC / 30km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
115.83€  
FO konverter: 10/100Base-TX <> 100Base-FX Single Mode SC / 60km TFC-110S60I FO konverter: 10/100Base-TX <> 100Base-FX Single Mode SC / 60km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
150.00€  
FO konverter: 1000Base-TX <> 1000Base-LX WDM Single Mode / 40km TFC-1000S40D3 FO konverter: 1000Base-TX <> 1000Base-LX WDM Single Mode / 40km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
741.67€  
FO konverter: 1000Base-TX <> 1000Base-LX WDM Single Mode SC / 40km TFC-1000S40D5 FO konverter: 1000Base-TX <> 1000Base-LX WDM Single Mode SC / 40km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
1075.00€  
16-pesane shassi süsteem FO konverteritele TFC-1** TFC-1600 16-pesane shassi süsteem FO konverteritele TFC-1** Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
387.50€  
TFC-1600 SNMP moodul TFC-1600MM TFC-1600 SNMP moodul Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
116.67€  
TFC-1600 lisatoiteplokk 100-240V TFC-1600RP TFC-1600 lisatoiteplokk 100-240V Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
220.83€  
IP30 Slim type Industrial Fast Ethernet Media Converter SC MM (-40 to 75 degree C) IFT-802T IP30 Slim type Industrial Fast Ethernet Media Converter SC MM (-40 to 75 degree C) Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
160.22€  
IP30 Slim type Industrial Fast Ethernet Media Converter SC SM-15KM (-40 to 75 degree C) IFT-802TS15 IP30 Slim type Industrial Fast Ethernet Media Converter SC SM-15KM (-40 to 75 degree C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
175.78€  
IP30 Slim type Industrial Fast Ethernet Media Converter SFP (-40 to 75 degree C) IFT-805AT IP30 Slim type Industrial Fast Ethernet Media Converter SFP (-40 to 75 degree C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
110.44€  
IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Gigabit Converter IGT-902 IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Gigabit Converter Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
155.56€  
IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Converter (-30 to 75C) IGT-902T IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Converter (-30 to 75C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
172.67€  
IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Gigabit Converter IGT-902S IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Gigabit Converter Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
166.44€  
IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Converter (-30 to 75C) IGT-902TS IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Converter (-30 to 75C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
183.56€  
IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter IGT-905A IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
124.44€  
Mini GBIC SX Module (-40 to 75 C) DDM Supported MGB-TSX Mini GBIC SX Module (-40 to 75 C) DDM Supported Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
49.78€  
Mini GBIC LX Module (-40 to 75 C) MGB-TLX Mini GBIC LX Module (-40 to 75 C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
59.11€  
Multi-mode 100Mbps SFP fiber transceiver (2KM) - (-40 to 75 C) MFB-TFX Multi-mode 100Mbps SFP fiber transceiver (2KM) - (-40 to 75 C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
42.00€  
Single Mode 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver  - (-40 to 75 C) MFB-TF20 Single Mode 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver - (-40 to 75 C) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
52.89€  
15-slot 19" Media Converter Chassis with Redundant Power Option MC-1500R 15-slot 19" Media Converter Chassis with Redundant Power Option Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
290.89€  
15-slot 19" Media Converter Chassis with Redundant Power Option MC-1500R48 15-slot 19" Media Converter Chassis with Redundant Power Option Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
286.22€  
130W Redudant Power Supply, 100-240VAC for MC-1500R/48 MC15-RPS130 130W Redudant Power Supply, 100-240VAC for MC-1500R/48 Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
96.44€  
DC -48V Redudant Power Supply for MC-1500R/48 MC15-RPS48 DC -48V Redudant Power Supply for MC-1500R/48 Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
68.44€  
15-slot 19" Media Converter Chassis MC-1500 15-slot 19" Media Converter Chassis Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
242.67€  
7-Slot 10" Media Converter Chassis MC-700 7-Slot 10" Media Converter Chassis Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
144.67€  
1-Port 10/100TX - 2-Port 100Base-FX(SFP) Switch/Redundant Media Converter FT-1205A 1-Port 10/100TX - 2-Port 100Base-FX(SFP) Switch/Redundant Media Converter Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
75.75€  
19" 16-slot  Web/Smart Media Converter Chassis (AC Power) with redudant power option MC-1600MR 19" 16-slot Web/Smart Media Converter Chassis (AC Power) with redudant power option Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
339.11€  
19" 16-slot  Web/Smart Media Converter Chassis (-48VDC) with redudant power option MC-1600MR48 19" 16-slot Web/Smart Media Converter Chassis (-48VDC) with redudant power option Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
340.67€  
19" 16-slot SNMP Managed Media Converter Chassis (AC Power) with redudant power option MC-1610MR 19" 16-slot SNMP Managed Media Converter Chassis (AC Power) with redudant power option Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
421.56€  
19" 16-slot  SNMP Managed Media Converter Chassis (-48VDC) with redudant power option MC-1610MR48 19" 16-slot SNMP Managed Media Converter Chassis (-48VDC) with redudant power option Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
416.89€  
130W Redudant Power Supply, 100-240VAC for MC-1600MR/48 MC-RPS130 130W Redudant Power Supply, 100-240VAC for MC-1600MR/48 Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
129.11€  
130W Redudant Power Supply, DC -48V for MC-1600MR/48 (MC-1610MR) MC-RPS48 130W Redudant Power Supply, DC -48V for MC-1600MR/48 (MC-1610MR) Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
90.22€  
Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter GT-905A Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter Tellimisel
Tarneaeg 28
tööpäeva
80.85€  
10/100Mbps Ethernet to VDSL2 Converter - 17a profile VC-201A 10/100Mbps Ethernet to VDSL2 Converter - 17a profile Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
115.00€  
Konverter: PROFIBUS to fiber, multi-mode, ST connector, 0 to 60°C ICF-1180I-M-ST Konverter: PROFIBUS to fiber, multi-mode, ST connector, 0 to 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
395.83€  
Konverter: PROFIBUS to fiber, 2xmulti-mode, ST connector, 0 to 60°C ICF-1280I-M-ST Konverter: PROFIBUS to fiber, 2xmulti-mode, ST connector, 0 to 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
594.17€  
FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX Multi Mode ST / 2km TFC-110MST FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX Multi Mode ST / 2km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
57.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 100/1000BaseSX, multi mode, SC, 0.5km, -10 kuni 60°C IMC-21GA-SX-SC Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 100/1000BaseSX, multi mode, SC, 0.5km, -10 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
237.50€  
Moxa IMC-21GA IMC-21GA Moxa IMC-21GA Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
705.00€  
RS232/RS-422/RS485 to 100Base-FX Fiber Optic (SFP) Converter ICS-105A RS232/RS-422/RS485 to 100Base-FX Fiber Optic (SFP) Converter Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
89.95€  
Konverter: PROFIBUS to fiber, 2xsinglemode, ST connector, 0 to 60°C ICF-1280I-S-ST Konverter: PROFIBUS to fiber, 2xsinglemode, ST connector, 0 to 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1021.67€  
Konverter: PROFIBUS to fiber, multi-mode, ST connector, -40 to 75°C ICF-1180I-M-ST-T Konverter: PROFIBUS to fiber, multi-mode, ST connector, -40 to 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
455.83€  
FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX WDM Single-Mode SC TX 1310, SNMP / 20km TFC-110S20D3i FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX WDM Single-Mode SC TX 1310, SNMP / 20km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
104.17€  
FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX WDM Single-Mode SC TX 1310, SNMP / 40km TFC-110S40D3i FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX WDM Single-Mode SC TX 1310, SNMP / 40km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
258.33€  
FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX WDM Single-Mode SC TX 1550, SNMP / 40km TFC-110S40D5i FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX WDM Single-Mode SC TX 1550, SNMP / 40km Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
433.33€  
FO konverter: 1000Base-T <> 1000Base-LX Dual Wavelenght Single-Mode SC, SNMP / 60km (Kasutada koos TFC-1000S60D3-ga) TFC-1000S60D5 FO konverter: 1000Base-T <> 1000Base-LX Dual Wavelenght Single-Mode SC, SNMP / 60km (Kasutada koos TFC-1000S60D3-ga) Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
1241.67€  
FO konverter: 1000Base-T <> 1000Base-LX Dual Wavelenght Single-Mode SC, SNMP / 60km (Kasutada koos TFC-1000S60D5-ga) TFC-1000S60D3 FO konverter: 1000Base-T <> 1000Base-LX Dual Wavelenght Single-Mode SC, SNMP / 60km (Kasutada koos TFC-1000S60D5-ga) Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
908.33€  
Tööstuslik FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX Single Mode SC / 30km, IP40, DIN,  -40 to 75 ºC TI-F10S30 Tööstuslik FO konverter: 100Base-TX <> 100Base-FX Single Mode SC / 30km, IP40, DIN, -40 to 75 ºC Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
165.83€  
Tööstuslik FO konverter: 10/100Base-TX <> 100Base-FX Multi Mode SC / 2km, IP40, DIN,  -40 to 75 ºC TI-F10SC Tööstuslik FO konverter: 10/100Base-TX <> 100Base-FX Multi Mode SC / 2km, IP40, DIN, -40 to 75 ºC Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
132.50€  
Kontaktid
Abi ja Info
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk

Lindy kataloog 2017