Võrgukaardid

Kampaaniatooted
  • WiFi võrgukaart: USB, AC600, 433Mbps, 2...
    WiFi võrgukaart: USB, AC600, 433Mbps, 2...
    15.53€
  • WiFi võrgukaart: USB 3.0, AC1200 867Mbp...
    WiFi võrgukaart: USB 3.0, AC1200 867Mbp...
    39.36€
Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
WiFi võrgukaart: PCMCIA, 54Mbps (SECONDHAND, GARANTII: 6 KUUD)
TEW-421PC WiFi võrgukaart: PCMCIA, 54Mbps (SECONDHAND, GARANTII: 6 KUUD) Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 6
7.50€  
WiFi USB võrgukaart , 54Mbps / TEW-424UB (SECONDHAND, GARANTII: 6 KUUD)
TEW-424UB WiFi USB võrgukaart , 54Mbps / TEW-424UB (SECONDHAND, GARANTII: 6 KUUD) Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 1
8.33€  
Võrgukaart: PCI, 100Base Multi-Mode SC
TE100-PCIFC Võrgukaart: PCI, 100Base Multi-Mode SC Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 1
50.34€  
Võrgukaart: USB 3.0, 10/100/1000Mbps TU3-ETG Võrgukaart: USB 3.0, 10/100/1000Mbps Laos
Eesti: 56
29.28€  
WiFi võrgukaart: PCMCIA, 54Mbps
TEW-421PC WiFi võrgukaart: PCMCIA, 54Mbps Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 20
8.76€  
WiFi võrgukaart: PCI, 150Mbps, antenniga, Low Profile TEW-703PIL WiFi võrgukaart: PCI, 150Mbps, antenniga, Low Profile Laos
Eesti: 9
21.24€  
WiFi vastuvõtja: 300Mbps N, 1xLAN, WPS, MIMO (kaabliga võrguseadmetele)
TEW-647GA WiFi vastuvõtja: 300Mbps N, 1xLAN, WPS, MIMO (kaabliga võrguseadmetele) Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 2
21.15€  
WiFi võrgukaart: USB, AC600, 433Mbps, 2.4 ja 5Ghz, mini
TEW-804UB WiFi võrgukaart: USB, AC600, 433Mbps, 2.4 ja 5Ghz, mini Laos
Eesti: 59
15.53€  
WiFi võrgukaart: USB 3.0, AC1200 867Mbps, 300Mbps N 2.4Ghz ja 5Ghz
TEW-805UB WiFi võrgukaart: USB 3.0, AC1200 867Mbps, 300Mbps N 2.4Ghz ja 5Ghz Laos
Eesti: 42
39.36€  
Võrgukaart: USB 2.0, 10/100Mbps TU2-ET100 Võrgukaart: USB 2.0, 10/100Mbps Laos
Eesti: 40
19.22€  
Võrgukaart: PCI, 10/100/1000Mbps, Wake-on-LAN TEG-PCITXR Võrgukaart: PCI, 10/100/1000Mbps, Wake-on-LAN Laos
Eesti: 10
14.64€  
Võrgukaart: PCI Low Profile, 10/100/1000Mbps, Wake-on-LAN TEG-PCITXRL Võrgukaart: PCI Low Profile, 10/100/1000Mbps, Wake-on-LAN Laos
Eesti: 8
15.56€  
Võrgukaart: USB 3.0, 10/100/1000Mbps +  3xUSB 3.0 HUB TU3-ETGH3 Võrgukaart: USB 3.0, 10/100/1000Mbps + 3xUSB 3.0 HUB Laos
Eesti: 2
53.08€  
WiFi võrgukaart: PCIe x1, AC1200 5GHz, N300 2.4GHz, 2 antenni + magnetalus,Low Profile komplektis TEW-807ECH WiFi võrgukaart: PCIe x1, AC1200 5GHz, N300 2.4GHz, 2 antenni + magnetalus,Low Profile komplektis Laos
Eesti: 1
78.70€  
Koaksiaalvõrgu adapter: 1x HomePNA, 1x TV coaxial, 2x RJ-45 Fast Ethernet TPA-311 Koaksiaalvõrgu adapter: 1x HomePNA, 1x TV coaxial, 2x RJ-45 Fast Ethernet Laos
Eesti: 2
75.04€  
Võrgukaart: USB-C 10/100/1000Mbps, valge TUC-ETG Võrgukaart: USB-C 10/100/1000Mbps, valge Laos
Eesti: 8
33.86€  
Võrgukaart: PCIe, 1000-Base SFP moodulite tugi TEG-ECSFP Võrgukaart: PCIe, 1000-Base SFP moodulite tugi Laos
Eesti: 2
155.58€  
WiFi võrgukaart: PCI, 300Mbps
TEW-643PI WiFi võrgukaart: PCI, 300Mbps Laos
Eesti: 1
15.41€  
WiFi võrgukaart: USB 3.0, AC1900, N600, 4 x vahetatava antenni ja kaabliga
TEW-809UB WiFi võrgukaart: USB 3.0, AC1900, N600, 4 x vahetatava antenni ja kaabliga Laos
Eesti: 2
120.83€  
Võrgukaart: PCI, 10/100Mbps, Wake-on-LAN TE100-PCIWN Võrgukaart: PCI, 10/100Mbps, Wake-on-LAN Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
10.00€  
WiFi võrgukaart: PCI, 150Mbps, antenniga TEW-703PI WiFi võrgukaart: PCI, 150Mbps, antenniga Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
18.00€  
WiFi võrgukaart: PCI Express, N600, 2.4 ja 5GHz, 2 antenniga, +Low Profile komplektis TEW-726EC WiFi võrgukaart: PCI Express, N600, 2.4 ja 5GHz, 2 antenniga, +Low Profile komplektis Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
44.17€  
WiFi võrgukaart: USB, 300Mbps TEW-624UB WiFi võrgukaart: USB, 300Mbps Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
20.00€  
Võrgukaart: PCIe, 10/100/1000Mbps, SNMP v1, PXE, WOL, RPL (ka Low Profile Bracket kaasas) TEG-ECTX Võrgukaart: PCIe, 10/100/1000Mbps, SNMP v1, PXE, WOL, RPL (ka Low Profile Bracket kaasas) Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
60.00€  
Võrgukaart: PCIe, 1000Base-SX SC Multi Mode, SNMP v1, PXE, WOL, RPL TEG-ECSX Võrgukaart: PCIe, 1000Base-SX SC Multi Mode, SNMP v1, PXE, WOL, RPL Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
197.68€  
Võrgukaart: PCIe, 100Base-FX Multi Mode SC TE100-ECFX Võrgukaart: PCIe, 100Base-FX Multi Mode SC Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
115.83€  
Võrgukaart: PCIe Low Profile, 100Base-FX Multi Mode SC TE100-ECFXL Võrgukaart: PCIe Low Profile, 100Base-FX Multi Mode SC Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
115.83€  
Võrgukaart: USB 2.0 Micro B, 10/100Mbps 42948 Võrgukaart: USB 2.0 Micro B, 10/100Mbps Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
20.42€  
Võrgukaart: PCIe, 10/100/1000Mbps (+ Low Profile ka kaasas) 51192 Võrgukaart: PCIe, 10/100/1000Mbps (+ Low Profile ka kaasas) Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
25.83€  
WiFi võrgukaart: USB, kuni 433Mbps, 2.4/5GHz 802.11ac/a/n/b/g, vahetatava antenniga 12462 WiFi võrgukaart: USB, kuni 433Mbps, 2.4/5GHz 802.11ac/a/n/b/g, vahetatava antenniga Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
29.11€  
Võrgukaart: USB 3.1, 10/100/1000Mbps, Windows ja Mac ja Linux tugi 43188 Võrgukaart: USB 3.1, 10/100/1000Mbps, Windows ja Mac ja Linux tugi Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
30.83€  
WiFi võrgukaart: USB, kuni 433Mbps, 5/2.4GHz 802.11n/b/g/ac 12461 WiFi võrgukaart: USB, kuni 433Mbps, 5/2.4GHz 802.11n/b/g/ac Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
25.67€  
WiFi võrgukaart: USB, kuni 150bps, 2.4GHz 802.11n/b/g 88541 WiFi võrgukaart: USB, kuni 150bps, 2.4GHz 802.11n/b/g Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
16.71€  
Võrgukaart: 8 pordiga RS-232/422/485 PCIE PCIE-1622B-BE Võrgukaart: 8 pordiga RS-232/422/485 PCIE Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
225.33€  
Võrgukaart: PCIe, 1x 10Gbps LAN , 802.1Q VLAN Tagging, toetab windowsi ja linuxit
TEG-10GECTX Võrgukaart: PCIe, 1x 10Gbps LAN , 802.1Q VLAN Tagging, toetab windowsi ja linuxit Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
241.60€  
Võrgukaart: PCIe, 10Gbps SFP+ moodulite tugi
TEG-10GECSFP Võrgukaart: PCIe, 10Gbps SFP+ moodulite tugi Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
210.48€  
Kontaktid
Abi ja Info
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk

Lindy kataloog 2017